Udělejte si jednoduchý test o Meryl :)

29. rok 2. Část

29. října 2015 v 21:22 | bestmeryl |  Náše POVÍDKA
Jsme opravdu rády, že se i po nějakých dvou letech najde někdo, kdo naši povídku čte. Chtěly jsme jen vyzkoušet, jestli se vůbec někdo takový objeví, nebo to bude jen výstřel do prázdna. Takže je to velmi milé překvapení! :) Asi se tu jiné příspěvky než povídka neobjeví, od toho přeci jen všichni chodíme na facebook, který nás takovými informacemi zásobuje dosyta. Proto tedy děkujeme a budeme přidávat další díly! :) ♥

S Donem jsme tedy zase spolu. Většinou je náš vztah takový, jako býval předtím. Ale občas to mezi námi zaskřípe. Navzájem si někdy uděláme žárlivou scénu, vždy je ale úplně zbytečná, což nás nakonec uklidní. Vzájemně se přesvědčíme o naší lásce a pak je to zase v pohodě. Jediné, co nás v poslední době opravdu trápilo, bylo nehorázné množství novinářů na každém našem kroku. Působilo to, jako by se svět po Mamma Mia! naprosto zbláznil.
Jednou takhle jsem si vyrazila s Mamie na oběd do malé tiché restaurace.
"Tak co, jak vám to s tátou jde?"
"To víš, že jde, je to báječné." Usmála jsem se.
"To je dobře, co kdybych..." Ani to nestihla doříct a byly jsme vyrušeny.
"Dobrý den, paní Streep, mohla bych vás požádat o autogram?"
"Ale jistě." Mile jsem se usmála a podepsala se na nabízený kus papíru. Ale to jsem neměla dělat.

Najednou se strhla mela. Všechny ostatní přešel stud a už se řítili k našemu stolu. Všude okolo začaly blikat blesky mobilních telefonů, všichni se překřikovali, kdo se se mnou vyfotí první. Mojí chybou je, že neumím být na lidi nepříjemná, ne, že bych neuměla říct ne, ale nějak se moje ne v té vřavě vytratilo.

"Tak a dost!" Zaburácela má dcera a postavila se. "Já chápu, že jste všichni hotoví, že vidíte hollywoodskou hvězdu a nutně to potřebujete zdokumentovat. Ale teď je to moje obyčejná máma a já bych si s ní chtěla dopřát jeden klidný oběd, pokud dovolíte." Spražila je takovým pohledem, že by i mrtvému ztuhla krev v žilách. Během momentu byl dav lidí pryč. "Ať si klidně ve všech bulvárních plátcích píšou, že máš dceru mrchu, mně je to jedno."
"Děkuju broučku, nechápu, kde se to v tobě vzalo." Vděčně jsem ji stiskla ruku.
***
Minul podzim a svět mé super hvězdné manželky už se zase lehce uklidňuje a jsem za to rád. Nechodí domů tolik znavená a nešťastná, že nemůže ani v klidu v supermarketu nakoupit, aby z toho nebyl lov na hollywoodskou celebritu.
"Lásko, pojď za mnou prosím!" Ozvalo se z obýváku. Dodělal jsem nádobí a vydal se za Meryl. Po celém obýváku hořely svíčky, na stolku stála láhev vína a dvě sklenky a mů půvabná žena třímala v rukou narozeninový dort. "Všechno nejlepší k narozeninám, Done."
"No páni. Děkuju." Usmál jsem se vroucně ji políbil.
"Sfoukni svíčky a něco si přej." Předala mi dort a chopila se fotoaparátu.
Udělal jsem, jak řekla a poté dort rozkrájel. "To si opravdu pekla sama?"
Zasmála se. "Já vím, že úplně kuchařským uměním neoplývám, ale ano, to jsem pekla sama."
"Jsi moje šikulka." Pochválil jsem ji s úsměvem. Posadil jsem ji na gauč s talířkem a nalil nám víno.
"Tohle jsou perfektní narozeniny." Řekl jsem nadšeně, když jsem ji objímal kolem ramen a pil už několikátou várku vína.
"Ještě jsem ti nedala dárek!" Rozpomněla se Meryl.
"Ale ano, upekla si dort a trávíš se mnou krásný romantický večer." Políbil jsem ji. "Mohla by si přidat koupel plnou bublinek a potom možná nějaké hrátky v soukromí naší ložnice?" Zašeptal jsem do jejího ouška.
"S tím se počítá, miláčku." Vášnivě mě políbila a natáhla se pro ohromnou krabici zabalenou v dárkovém papíru. "Teď ale rozbaluj." Řekla nedočkavě.
Souhlasně jsem kývl hlavou a dal se do toho. Našel jsem větší množství dárků, jedním z nich byly hodinky s věnováním na zadní straně a tím neposledním, ale nejkrásnějším, byla rodinná fotografie. Oba dva milujeme svou rodinu nade vše, proto jsou takové věci největším potěšením. "Mám já to ale krásnou manželku a kouzelné děti." Dojatě jsem se usmál. "Děkuju, zlato."
"To ještě není všechno, drahoušku." Posadila se mi na klín a začala si rozepínat košili. "Doufám, že ti nebude vadit, když pozměním tvé plány na hrátky na gauči, koupel s bublinkami a hrátky v soukromí naší ložnice?"
Oči se přilepily na její perfektní dekolt v novém krajkovém prádle a bylo jasně, že mi to ani v nejmenším vadit nebude...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M M | 5. listopadu 2015 v 17:28 | Reagovat

Tak to je skvělá zpráva!! :) Jinak skvělý díl a už se zase těším na další! :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama