Udělejte si jednoduchý test o Meryl :)

Únor 2013

Academy Awards 2013

23. února 2013 v 17:28 | bestmeryl |  Meryl Streep
Zítra, 24.2.2013, se předávají Oscaři! Ano, už to je rok od Meryliného vítězství...Tak rychle to uteklo...Meryl letos není nominovaná (tento rok natočila komedii Druhá šance), ale měla by předávat cenu herci v hlavní roli. Doufejme, že se objeví a my ji konečně po třech měsících uvidíme! Osobně, už mi chybí nové fotky, a nejsem sama :-)

Kdyby jste chtěli koukat...


Předtím a potom na Prima Family

17. února 2013 v 12:52 | bestmeryl |  Televize
Dnes, 17.2.2013, vysílá televize Prima Family film Předtím a potom ve 13:45. Meryl zde hraje po boku Liama Neesona.

PŘEDTÍM byli spokojenou rodinou, jíž ke štěstí nechybělo takřka nic. Carolyn Ryanová byla dětská lékařka, její muž Ben byl sochař, dospívající syn Jacob a malá dcerka Judith po všech stránkách prospívali. Pak ale přišel den, kdy se všechno změnilo a bylo už jen POTOM. Ve sněhu byla nalezena mrtvá dívka a do domu Ryanových přichází policie. Ben rozhodně odmítá šerifovo podezření, že by jeho syn mohl mít se zločinem cokoliv společného a ve své snaze chránit Jacoba zničí všechny usvědčující důkazy. Ovšem Jacob zmizel, což ještě posílilo podezření vyšetřovatelů i obyvatel malého městečka...


BAFTA 2013

10. února 2013 v 21:18 | bestmeryl |  Meryl Streep
Meryl se měla dnes zúčastnit předávání cen v Londýně, ale bohužel se tak nestalo. :-( Její let z New Yorku do Anglie měl ohromné zpoždění nebo byl úplně zrušen (spíše to druhé). Na východních pobřeží Spojených Států řádí sněhová bouře Nemo a to dost. Bylo dokonce oznámeno i několik umrtí. Každopádně, Meryl zase neuvidíme a nic o ní nevíme. Jen možná to, že už není nemocná a snad je v pohodě. Snad naši drahou Mrs.Gummer uvidíme na předávání Oscarů 24. února, kde by měla předat cenu nejlepšímu herci v hlavní roli. :-)

Zatím poslední akce, co jsme viděli?


28. rok-2.část

8. února 2013 v 18:13 | bestmeryl |  Náše POVÍDKA
,,Díky za upřímnost. Na stole máš svačinu do práce, pokud o ní stojíš, když ji udělala tvá stará žena." Utřela jsem si slzy a šla za Royem.
Tohle je snad zlej sen. A potom, že já žiju ve šťastném manželství.
*****
Vím, že jsem to podělal, ale jisté napětí ze mě odpadlo, už to nemusím před Meryl skrývat. Ale mám ohromné výčitky svědomí, zradil jsem její důvěru, důvěru ženy, která mě miluje. Šel jsem do práce, kde na mě čekala moje nová, mladá kráska. Vyspali jsme se spolu na mém stole a potom jsem se dal do práce. Byla pro mě novou inspirací. Takových nápadů jsem snad nikdy neměl.
,,Ahoj, Louie, copak?" Volala mi dcera.
,,S mamkou si vybíráme šaty, je zamlklá a má rudý oči. Nevíš, co se stalo?"
,,Promluvím si s ní večer, ano? Mám hodně práce."
,,Tak promiň, myslela jsem, že by tě to zajímalo." Zavěsila.

Fotka na měsíc březen 2013

4. února 2013 v 12:32 | bestmeryl |  Fotka měsíce
Letos to bude 35 let od úmrtí Johna Cazaleho, snoubence Meryl :( Takže tentokrát vybírejte z jejich společných fotek...
1)
Fotka měsíce únor 2013

4. února 2013 v 11:51 | bestmeryl |  Fotka měsíce
Na krátký měsíc únor jste vybrali fotku Meryl v divadelní hře "Henry V."


Meryl bude hrát čarodějnici!

4. února 2013 v 11:44 | bestmeryl |  Meryl Streep
Potvrdilo se, že Meryl bude hrát čarodějnici ve smínku "Into the Woods".

Herečka Meryl Streep byla obsazena do role čarodějnice ve velké filmové adaptaci hitu "Into the woods". David Krane, aranžér natáčení, říká, že se nemůže dočkat práce s 63-letou Oscarovou vítězkou znovu poté, co spolupracovali na "Happy End" v roce 1977.

Film bude režírovaný Robem Marshallem a zprávy naznačují, že Christine Baranski bude hrát macechu, James Corden bude Baker, Anna Kendrick bere oděv Popelky a Patrick Wilson se brzy ukáže jako Prince Charming.

Ukázka divadla, kde vystupuje čarodějnice. Tak bude Meryl asi vypadat...:D