Udělejte si jednoduchý test o Meryl :)

Říjen 2012

Vote for Meryl !!!

24. října 2012 v 20:49 | bestmeryl |  Meryl Streep
Hlasujte pro Meryl!!! Jde o People Choice Award a náš miláček by mohl vyhrát, když všichni bude pro ni hlasovat...Takže...Jo, tady je ta stránka :D


Have Fun :-)

26. rok- třetí část

15. října 2012 v 16:24 | bestmeryl |  Náše POVÍDKA
AFI
A je to tu. Velký den D a okamžik O. Všichni už sedí v sále a já čekám, až se spustí písnička I see me (Smrt jí sluší). To je signál, že mám jít na scénu. Nejradši už bych seděla vedla Dona a dívala se, jak kamarádi přicházejí, aby o mně něco řekli. Mezitím mi Don bude tisknout ruku...I see me už hraje. Hluboký nádech a pravou nohou vpřed.
******
Rozhlížím se po sále a sleduju, jak už jsou všichni natěšení, až se objeví Meryl. Vidím spoustu jejích kamarádů a nebo dokonce i mladých nadějných herců a hereček, pro které je vzorem.
Najednou všichni povstávají. Miláček celé Ameriky je tu. Také se postavím, pyšně koukám na svou manželku a tleskám.
Na cestě na své místo zdraví své známé, objímá je a líbá je.
A už je KONEČNĚ u mě. Usměju se a políbím ji.
Všichni si sedají a na scénu přichází jeden z nejlepších komiků Ameriky, Jim Carrey.
,,V kategorii nejlepší herečka, vůbec, jsou nominovány: Meryl Streep, Meryl Streep a Meryl Streep!" Všichni tleskali a smáli se. ,,A vítězem je, hádejte kdo." Opět výbuch smíchu. A takhle pokračoval dál...
****
Co jiného jsem taky od Jima mohla čekat? Nejvíc mě ale dostal, když začal zpívat písničku Simply the best.
Nakonec jsme si spolu dali pusu...Prostě kamarád jak má být.
Po dlouhé době se zase pořádně směju. Sice to už je skoro rok, co mi umřel táta a dalších pár let od doby, co umřela maminka, ale pořád mě to pronásleduje. Moc bych si přála je tu mít se mnou, vím, že by byli pyšní.
Následují další a další moji dlouholetí kamarádi a kolegové.
Například Goldie mile překvapila, když začala vychvalovat, jak skvělého manžela mám. A já nemohla nic jiného než souhlasit. Opravdu jsem si lepšího muže nemohla přát. Usmála jsem se svému štěstí.

AMPAS AND HIFF TRIBUTE TO ANN ROTH

14. října 2012 v 10:46 | bestmeryl |  Meryl Streep
Meryl Streep se zúčastnila akce, která se pořádala na oslavu skvělé americké návrhářky Ann Roth. Meryl se objevila po boku Mike Nicholse. Ann Roth navrhla kostýmy i k některým Meryliným filmům, jako například Hodiny nebo Silkwood. Meryl složila básničku, kterou přednesla (a taky se trochu předvedla, jak je u herců zvykem :D) a udělala milé gesto.
V celém článku najdete i tu básničku :)
Meryl a Mike:

Click to view full size image


CNN a nová produkce televizních dokumentů

14. října 2012 v 10:23 | bestmeryl |  Meryl Streep
Americká televize CNN ohlásila vznik nové divize CNN Fims, která se by se měla zaměřit na produkci dokumentárních pořadů. Ty by pak měly být vysílány v rámci vlastních stanic CNN a mezinárodní CNN International, ale také například v kinech. Prvním filmem, který odstartuje novou etapu CNN v průběhu příštího roku, bude snímek režiséra Richarda Robbinse Girl Rising. Na něm budou spolupracovat i známí herci jako Meryl Streep, Anne Hathaway, Kerry Washington či Selena Gomez.

¨
streepmeryl.blog.cz


Další fotky z Osage

14. října 2012 v 10:04 | bestmeryl |  Meryl Streep
Jsou tu další dvě nové fotky z filmu August: Osage County, který se natáčí. :)
Na první fotce je i Julia Roberts, která hraje Merylinu dceru. A druhá ftoka je trošku horší, tam je Meryl malinko zezadu.Fotka na měsíc listopad 2012

6. října 2012 v 19:37 | bestmeryl |  Fotka měsíce
Hlasujte pro fotku na měsíc LISTOPAD!!! :-) Fotky jsou z roku 1986, kdy Mer byla těhotná s Grace (9.5.1986)

č.1