Udělejte si jednoduchý test o Meryl :)

Září 2012

První fotka z filmu August: Osage County

29. září 2012 v 15:33 | bestmeryl |  Ostatní
Objevila se úplně první fotka Meryl jako Violet ve filmu August: Osage County!!! Meryl bude hrát s podobnými vlasy jako v Julie and Julia, ale nelekejte se :-D Není to nejhorší sestřih, který ve filmu měla :-) Koneckonců, vypadá docela dobře. :-D
Na fotce je i Margo Martindale, která hraje Violetinu sestru. ( Btw, Meryl je ta s brýlemi :-D)


Fotka měsíce říjen 2012

28. září 2012 v 0:09 | bestmeryl |  Fotka měsíce
Na krásný podzimní měsíc jste vybrali fotku č.3. Zde je:


Anketa. Tentokrát to bylo opravdu těsné.

Dieta podle celebrit

25. září 2012 v 19:52 | bestmeryl |  Meryl Streep
Dieta podle celebrit: Jak shodit nadbytečná kila?
Jak je možné, že celebrity hubnou doslova před očima? Nechte se inspirovat hvězdnými tipy od Beyoncé, Meryl Streep nebo Kate Hudson!
Když je nějaká celebrita vyfocena v magazínu s přebytečnými kily navíc, měsíc poté už je hvězdou pláže s perfektní postavou. Zdá se to až neuvěřitelné, ale musí na sobě i ony na sobě musí tvrdě pracovat.
Zhubněte jako celebrity. Známe jejich tajemství!

Například: Sharon Stone (54)
Ptala jste se někdy sama sebe, jak to, že má Sharon Stone tak perfektní postavu i ve čtyřiapadesáti? Ke svačině si totiž dává švestky. Obsahují totiž vitamín E, který zpomaluje proces stárnutí a tvorbu vrásek. Navíc je prevencí proti nafouklému břichu.
Meryl Streep (63)
Populární herečka přiznává, že kvůli filmu Ďábel nosí Pradu držela menší dietu. "Musela jsem se vejít do všech těch módních šatů," říká Meryl Streep. Jaké je její tajemství? "Místo půl lahve vína si dejte jen jednu skleničku," radí.

Dnes začíná natáčení August: Osage County

25. září 2012 v 15:13 | bestmeryl |  Meryl Streep
Dnes je první natáčecí den pro film August: Osage County. Scénář je založen na stejnojmenné divadelní hře od Tracy Letts.

Hlavní role si zahrají Meryl Streep, Julia Roberts, Ewan McGregor, Abigail Breslin, a další ...

Zde můžete vidět celé obsazení http://www.imdb.com/title/tt1322269/fullcredits#castRECENZE: Vztah Streepové k Jonesovi skomírá. A komedie také

23. září 2012 v 14:38 | bestmeryl |  Meryl Streep
Nadále platí, že Meryl Streepová nikdy nic nezkazí. Tak jako byla jedinou světlou stránkou unylé Železné lady, prozařuje i komedii Druhá šance. Ovšem v ní, řečeno sportovním slovníkem, má více ze hry Tommy Lee Jones coby její bručounsky jízlivý protějšek. A hlavně z komedie se postupně stává terapie. I Terapie.Film totiž silně připomíná stejnojmenný seriál stanice HBO s Karlem Rodenem v hlavní roli léčitele duší a vztahů. V Druhé šanci má podobnou úlohu specialista na rozklížená manželství, kterého hraje Steve Carell. Právě k němu dovleče hrdinka svého vzpouzejícího se partnera, podle nějž není po třiceti letech poklidného soužití žádný důvod k panice. Jenže jeho ženě chybí někdejší jiskra, sounáležitost, něha, blízkost - a sex.
Což se "řeší" podobně jako v Terapii, tedy až divadelně aranžovanými rozhovory o nejdůvěrnějších věcech. Televizní stavba i vypravěčství nezapřou scenáristku Vanessu Taylorovou, která doposud psala výhradně pro obrazovku včetně seriálů Alias či Hra o trůny.
A režisér David Frankel má zase na kontě epizody Sexu ve městě nebo Vincentova světa, přičemž televizní návyky nezapřel ani ve svém předešlém setkání se Streepovou nad snímkem Ďábel nosí Pradu. Coby ledová královna módní říše se však mohla oscarová rekordmanka rozmáchnout víc.

Více na : http://kultura.idnes.cz/recenze-filmu-druha-sance-s-meryl-streep-fd6-/filmvideo.aspx?c=A120916_111110_filmvideo_jaz

Double Meryl v televizi

16. září 2012 v 15:31 | bestmeryl |  Televize
Dneska 16.9. budeme mít oslavy. Ne úplně, ale skoro. Dávají DVA filmy s Meryl! A na normálně přístupných kanálech. :-) No, není to skvělá zpráva?
Tak, za prvé:

Ďábel nosí Pradu na Prima Love od 20:20


A za druhé:

Odvlečen na Nova Cinema od 22:05


Podrobnosti o obou filmech v celém článku.

34. výročí Meryl a Dona

15. září 2012 v 19:57 | bestmeryl |  Meryl Streep
Dnes mají Meryl s Donem 34. výročí svatby.
Seznámili se v roce 1978, a po půl roční známosti se vzali. Svatba proběhla na zahradě Meryliných rodíčů v letním sídle v Connecticutu. Všichni jim předpovídali jepičí život, když se znali tak krátce a hned se ženou do manželství.
Stále mají krásný a vášnivý vztah, alespoň z našeho pohledu. Vychovali celkem čtyři děti, které se ženou za úspěšnými životy.
Pro Meryl je snubní prsten nejcennější věc, kterou vlastní.

Krátce po svatbě:
O 34 let později:

Premiéra "Druhá šance"

14. září 2012 v 15:27 | bestmeryl |  Ostatní
13.9. (tento čtvrtek) byla premiéra dlouho očekávaného filmu Hope Springs. (Sorry, je to hezčí název. :-D)
Myslím, že každý zatím máme jiný názor, ale ten konečný po shlédnutí filmu bude asi stejný. :-D Několik videí na youtube dokazuje, že když Meryl mluvila o SexComedy nedělala si srandu...


Zítra jedeme do kina...Stoprocentně přibyde další článek o TOM FILMU! :-D

Fotka na měsíc říjen 2012

11. září 2012 v 20:49 | bestmeryl |  Fotka měsíce
Hlasování na měsíc říjen...Budeme to brát asi postupně, takže 3 fotky z roku 1980 :-) Nech sa pačí :-)

č.1


26. rok- druhá část

8. září 2012 v 20:20 | bestmeryl |  Náše POVÍDKA
A už se blížilo AFI. Právě jsem si byla pro šaty. S Royem jsme je vybírali snad několik hodin, ale myslím, že to jsou ty pravé. Přišla jsem do ložnice, abych je uložila do skříně, a co nevidím? Don si spokojeně leží v posteli a dříme. Šaty jsem hodila na svoji půlku a pozdravila ho.
,,Ježiši, Meryl, co tě tak vyčerpalo, že padáš na postel jako kus železa?" On si myslí, že ty šaty jsem já. Dělalo mi velký problém se nezačít smát na celé kolo.
,,No, ale já v posteli neležím..." Usmívala jsem se, a važně se snažila nesmát se mu. Don "moje jiné já" pohladil a otevřel oči a prudce se posadil. ,,Pane Bože! Co to kruci je???"
,,Představuji ti šaty AFI 2004."
Postavil se a neustále na ně civěl. ,,Zkus si je."
,,Teď?"
,,Jo, dělej!" Hodil je po mě.
,,Dobře, dobře..."
******
Koukal jsem na Meryl, jak se obléká do šatů. No vršek by šel, měl jsem nádherný výhled na její plný dekolt, ale ta sukně?? Jak daleko od ní si budu muset sednout? Asi tak na druhou stranu stolu...Když šaty ležely na posteli, nijak zvlášť mě neoslovily, ale když je má na sobě Meryl, jsou dokonalé... Jen ten spodek by nemusel být tak objemný.
,,Tak co si myslíš?" Zeptala se.
Zazubil jsem se. ,,Prsa v tom máš dokonalý." Položil jsem na ně ruce.
,,Na to jsem se neptala, zlato." Smála se.
,,Upřímně?"
,,JO."
,,No, moc ti to sluší, lásko, ostatně jako vždy...Jen mě trochu děsí ten spodek." Přidržoval sem ji v pase a prohlížel si ji.
,,Je to zlý?" Zeptala se ustaraně.
,,Pro koho koli jiného jo, ale pro tebe je to jak dělané..." Políbil jsem ji a zkoušel ji svléct. ,,Jak se to do hajzlu sundává??"

Fotka měsíce září 2012

3. září 2012 v 15:32 | bestmeryl |  Fotka měsíce
Na začátek školního roku (mezi náma, my máme úplně děsný rozvrh! Co vy?) jste vybrali fotku č.1. :-) Krása!Watch What Happens Live (2012)

2. září 2012 v 18:22 | bestmeryl |  Videos
A poslední show z toho pro Meryl vyčerpávajícího týdne. Dne 9. srpna se zúčastnila, tentokrát sama, pořadu, ve kterém se konečně nebavili o filmu Hope Springs. Byl to všestraný rozhovor, a velice, velice vtipný! :D Meryl si například musela vybrala koho ze svých kolegu by si vzala, s kým by se vyspala a koho by zabila. Stojí za to vědět. :) Watch this, Hoffman and be careful! :D ;)


The View (2012)

2. září 2012 v 18:19 | bestmeryl |  Videos
A další interview! Tentokrát se stádem žen, které se překřikují. The View. Show proběhla 8.8.2012 s Meryl a Tommy Leem. Je to dost vtipný rozhovor, někde jim je ale špatně rozumět, ale to se zvládne. :D
P.S. Jsou to dvě videa! :))
Jo, a ve všude má Meryl tu poraněnou ruku :DGood Morning America (2012)

2. září 2012 v 18:14 | bestmeryl |  Videos
7. srpna byla Meryl s Tommy Lee Jonesem v úžasné show "Dobré ráno, Ameriko". Video je sice hodně krátké, ale místo celkem vtipné. Enjoy it! BM :)


The Charlie Rose Show (2012)

2. září 2012 v 18:12 | bestmeryl |  Videos
6. srpna se Meryl spolu s se svými kolegy z filmu Hope Springs obejvila v pořadu The Charlie Rose Show. Show byla poměrně dlouhá, ale mluvili jen o filmu, takže nic z osobního života herců a režiséra. :D Na to si musíte počkat do Watch What Happens Live...Přidáváme ty videa trochu opožděně, tak se nezlob te. :)

Xoxo, BestMeryl