Udělejte si jednoduchý test o Meryl :)

Červenec 2012

Lahodně upřímná Meryl Streep

31. července 2012 v 19:58 | bestmeryl |  Meryl Streep
Meryl udělala rozhovor pro Columnists v LA. Několikrát se nám už stalo, že jsme celý článek s námahou přeložily a potom jsme ho našly u něhoko jiného na blogu, bez našeho zdroje, což není hezký. Takže, si to přeložle sami! ;-)


LOS ANGELES-Meryl Streep's cell phone rang in the middle of our recent interview at the Four Seasons in Los Angeles. Yes, the greatest living film actress is a human being rather like the rest of us, with a cell phone that rings at the most inopportune moments.
"Sorry, that's one of my kids," Meryl said with a laugh as she searched for the ringing phone in her purse. "I just know the ring. I'm going to turn it off. Sorry."
The moment reminded us of an interview in New York several years ago, when the candid actress admitted that even while she was answering a question, she was thinking about what to cook for the family dinner that evening. We also recalled a time when Meryl kept pouting playfully because it was her wedding anniversary and her husband, sculptor Donald Gummer, wasn't around.
Hearty laughter
These displays of vulnerability and artistic bravado make each conversation with the three-time Academy winner memorable. This time around, Meryl-wearing glasses, a long-sleeved white blouse, pants and a necklace accented with pearls-laughed heartily when told about our recent interview with her son-in-law, Benjamin Walker (married to Mamie Gummer, her eldest daughter). Benjamin said, "The only thing more intimidating than an international film star like Meryl Streep is your mother-in-law."

Fotka na měsíc srpen 2012

30. července 2012 v 9:22 | bestmeryl |  Fotka měsíce
Další měsíc, další hlasování...Tentokrát bude o něco kratší, abychom stihly i září :-D
Merylina dcera Mamie má v 3. srpna narozeniny, tak jsme si řekly, že se tato anketa nebude týkat jen Meryl, ale i Mamie. Na výběr máte ze tří fotek. :-) Koukejte, rozmýšlejte a hlasujte! :-)

1.


Upoutávky pro "Hope Springs"

29. července 2012 v 20:44 | bestmeryl |  Meryl Streep
Takže, jsou tu něco jako mini trailery. Asi půlminutová videa k filmu...teď již česky "Druhá šance". Mezi náma, mě se zdá "Hope Springs" lepší. :-D Tak, videí je docela hodně, dávám sem dvě nejzajímavější. :-) Osobně se mi víc líbí to druhé :-)


Český název pro "Hope Springs"

29. července 2012 v 17:05 | bestmeryl |  Ostatní
Objevil se český název pro nový film "Hope Springs"! Zní takto: "Druhá šance". Pro snímek, ve kterém se Kay (Meryl Streep) snaží zachránil své manželství s Arnoldem (Tommy Lee Jones) se docela hodí. :-)
Tak co Streepers? Líbi??? :-)


Fotka měsíce červenec 2012

23. července 2012 v 11:37 | bestmeryl |  Fotka měsíce
Na měsíc červenec jste vybrali fotku č.2


Press Conference L.A. "Hope Springs"

23. července 2012 v 11:20 | bestmeryl |  Meryl Streep
16.7.2012 se konala Press Conference v Los Angeles k filmu "Hopes Springs". Meryl vypadala úžasně, má už dorostlější vlasy a stále se krásně smála. Vypadala jako bohyně :-)
Také se objevila první fotka z photoshoot, je na ní jen Meryl a Tommy a je krásná. Škoda, že Mer vypadá ve filmu jinak...

Press Conference


další fotky z PC v celém článku---
Promotional Photoshoot


25.rok-poslední část

23. července 2012 v 10:36 | bestmeryl |  Náše POVÍDKA
Už to jsou skoro 2 měsíce, co Merylin tatínek zemřel. Všichni jsou z toho ještě trošičku otřesení, ale už jsou schopni normálně fungovat.
Zrovna jsem ve městě a na poslední chvíli kupuju pro Meryl dárek k výročí. Ale jsem úplně bez inspirace, vůbec nevím co bych jí měl dát.
*******
Potřebuju něco, čím bych Dona letos překvapila. Rozhlížím se po obchodním centru, a co nevidím? Svého manžela. S úsměvem jsem se rozběhla k němu a chytla ho kolem pasu.
,,Můžu nějak pomoct?"
,,Jo, vybírám dárek pro svou milenku, co by se jí líbilo?" Políbil mě.
,,Popíšeš mi ji?"
,,No, je to krásná blondýnka ve středním věku. Je velice úspěšná herečka, celý svět ji miluje. Umí zpívat, tancovat, a všechno na co si jen vzpomeneš. Vařit taky docela umí, ale ne vše se jí povede, stejně ale vždycky řeknu, že vaří jako Julia Child." Usmál se.
,,Ten popis mi na někoho sedí." Zasmála jsem se.
,,Taky si myslim. Co by si chtěla, lásko?"
,,Co třeba...." Zamyslela jsem se. ,,Hele, já nic nechci, jen buď se mnou."
******
Ta mi vážně pomohla. To přece nejde, abych jí nic nedal.
,,Díky za pomoc, poklade..."
,,Není zač." Zářivě se usmála. ,,Můžu tě pozvat na oběd?"
,,Dobře, ale platim já." Chytl jsem ji za ruku a šli jsme do menší restaurace.
******

Meryl a Henry

23. července 2012 v 10:13 | bestmeryl |  Henry Gummer
Tak tu fotku už jsme asi všichni viděli, je naprosto dokonalá :D Krásná a zamilovaná dvojice :D


Přišli uctít zesnulou Noru Ephron

11. července 2012 v 12:28 | bestmeryl |  Meryl Streep
Tom Hanks, Meryl Streep i Spielberg přišli uctít zesnulou Noru Ephron. NEW YORK - Americkou esejistku, scenáristku a režisérku Noru Ephron, která zemřela 26. června, si na speciálním rozloučení v New Yorku uctili takové osobnosti jako Tom Hanks, Meryl Streep, Steve Martin, Meg Ryan, Matthew Broderick či Steven Spielberg.
Do Lincoln Center bylo pozváno přibližně 800 lidí včetně jejích přátel a rodiny. Ephron rozloučení podle New York Times ještě před smrtí sama naplánovala, přičemž přesně určila i to, kdo by měl řečnit. První proslov měl na pondělní rozlučce herec Martin Short. Dalšími vystupujícími byli Tom Hanks s manželkou Ritou Wilson.

Nové fotky filmu "Hope Springs"

8. července 2012 v 18:26 | bestmeryl |  Meryl Streep
Znovu se objevily nové stills z filmu Hope Spring. Už jich je hodně a jsou úžasné. Na nových fotkách je hlavně Meryl Streep a Tommy Lee Jones. Fotky a trailer jsou super, takže se čím dál víc nemůžu dočkat filmu. :-)

Fotka na měsíc červenec 2012

5. července 2012 v 10:32 | bestmeryl |  Fotka měsíce
Říkaly jsme si, že bychom to u nás taky mohly zavést :D Tak prosím hlasujte.....:)

1)
Nahá Penelope Cruz v objetí s Meryl Streep: Pokaždé ji chci líbat

5. července 2012 v 9:59 | bestmeryl |  Meryl Streep
Španělská herečka Penelope Cruz (36) se netají svým obdivem k hollywoodské hvězdě Meryl Streep (62), podle svých slov ji přímo zbožňuje. "Pokaždé, když ji vidím, musím ji líbat," přiznala herečka, která se se svým idolem nechala nafotit nahá na titulní stranu francouzského módního magazínu Vogue.

Teď je na řadě princezna Diana

5. července 2012 v 9:54 | bestmeryl |  Drby
Královská rodina frčí, to je jisté. Měli jsme tu svatbu, měli jsme tu jubileum a oboje zajímalo sakra hodně lidí. Králova řeč urvala slušnou část Oscarů a Železná Lady rezervovala zlatou sošku pro Meryl Streep. Co bude dál?

25. rok-5.část

3. července 2012 v 10:00 | bestmeryl |  Náše POVÍDKA
Bylo krátce po pohřbu. Nějak nám stále nedocházelo, že už tátu nikdy neuvidíme. Majetek byl vyřešený, rodiče nechali závěť. Ale na to teď nikdo nechtěl myslet.
Po obědě jsme se všichni sourozenci se svými rodinami sešli v našem rodném domě. Mladší děti si hrály v zahradě a starší si povídali s dospělými. V tuto dobu jsem byla vděčná za Dona a naše děti, vše mi ulehčovali.
,,Jsi v pohodě, Mary?"
,,Neboj se." Usmála jsem se na svého manžela. ,,Nemám v plánu se jít oddělat." Políbila jsem ho.
,,To jsem vážně rád." Pohladil mě po tváři. ,,Pomůžu ti to odnýst."
,,Díky." Předala jsem mu tác s hrnky kávy a sušenkami a Don ho odnesl do obýváku.
,,Kde je Dana?"
,,Nevim, dlouho jsem ho nikde neviděl."
,,Jdu se po něm podívat." Došlo mi, kde bych ho mohla najít. Seděl na břehu rybníka, kde s tatínkem pravidelně rybařili.¨
Sedla jsem si vedle něj a on mi položil hlavu na rameno.
,,Je to děs..."
,,Já vím, zlatíčko..." Objala jsem ho.
,,Měl bych se sebrat..."
,,To je v pořádku. Času je dost."