Udělejte si jednoduchý test o Meryl :)

Červen 2012

Prázdniny

29. června 2012 v 10:32 | bestmeryl |  Ostatní
Tak a jsou tu dlouho očekávané PRÁZDNINY!!!! :D Zase další školní rok je konečně ukončen :) Přes prázdniny, jak to chodí, tu moc nebudeme, takže článků bude ještě míň než obvykle.... Přejeme vám krásné prázdniny a pěkné léto :)
A ne, že budete celý prázdniny vysedávat doma u počítače, to by se Meryl zlobila :D :D


Meryl Streep jde po další nominaci na Oscara. Pomůže jí Julia Roberts

28. června 2012 v 11:15 | bestmeryl |  Meryl Streep
Meryl Streep si po třetí oscarové sošce pauzu rozhodně nedává a začíná pracovat na novém projektu. V rodiném dramatu ji spojí příbuzenské pouto s Julií Roberts.
R.I.P. Nora Ephron

27. června 2012 v 12:41 | bestmeryl |  Ostatní
V úterý filmový svět náhle přišel o skvělou režisérku, scénáristku a producentku Noru Ephron...Nora spolupracovala s Meryl Streep, Tomem Hanksem nebo například Carrie Fisher. Mezi její nejznámější filmy patří Moje krásná čarodějka, Julie and Julia, Samotář v Seattlu, který jí vynesl nominaci na Oscara, Hořkost, Silkwood, taktéž nominace, a další.

25.rok-4.část

22. června 2012 v 15:38 | bestmeryl |  Náše POVÍDKA
Chce, abych jí pomiloval, protože zrovna teď potřebuje cítít lásku. Vyhověl jsem jí.
*******
Naše milování bylo vždy krásné, ale dnes v tom bylo něco výjimečného. Dnes v tom byla touha po tom druhém, štěstí a zároveň smutek. S Donem jsme skvělí milenci, protože jsme skvělí partneři.
Jen co si lehl vedle mě, už jsem ležela na něm.
,,Done, je mi to líto..." Pohladila jsem ho po tváři. ,,Je to moje chyba, já to vím."
,,Ne, prostě já jsem žárlivej idiot, znáš mě. Ale ty týdny našeho odloučení mě zabíjely. Věděl jsem, že to mezi náma skřípe, ale nic jsem s tim neudělal."
Políbila jsem ho. ,,Víš, nechci to říkat, ale na jednu stranu je dobře, že taťka je v nemocnici...Kdyby ne, možná bychom se neusmířili."
Usnula jsem mu v náručí a v té se taky probudila.
*******
Opět noc strávená s Meryl schoulenou v mé náruči. Jak mi to chybělo. Jsem do ní prostě blázen, ale kdo mi to může mít za zlé?
Ráno jsem jí na noční stolek položil tác se snídaní a jel do nemocnice, abych Harryho vyzvedl.
,,Ahoj Harry, můžeme vyrazit?" Usmál jsem se, a chytl vozík, ve kterém seděl.
,,Můžeme...to zby....tečné..." Poškození mluvení prý zřejmě už bude trvalé.
,,Ale nepovídej, my to děláme rádi." Opatrně jsem ho usadil v autě a rozjel se k jeho domovu.
,,Meryl...Harry...Dana?" Zeptal se.
,,Meryl na tebe čeká doma a kluci přijedou o víkendu."
******
,,Ahoj tati..." Usmála jsem se a políbila ho na čelo. ,,Máš hlad? Udělala jsem ti oběd..." Chytla jsem vozík a jela s ním do kuchyně.
,,Vy dva....domů..." Povzdechl si.
,,Ne, já jsem tam, kde být potřebuju... A neodmlouvej."
,,Ty..jako mamka..." Usmál se.
Odpoledne jsme spolu koukali na televizi. Celou dobu jsem přemýšlela nad tím, jak málo času už tu tatínek bude. Ale z jedné strany to pro něj bude osvobození. Celý život to byl energický, veselý a milý muž, plný života. Teď už bude jen na vozíku s poruchou řeči a paměti. Tohle si nezaslouží.

HAPPY BIRTHDAY

21. června 2012 v 22:24 | bestmeryl |  Meryl Streep
Milovaná Meryl,
dnes slavíš své 63. narozeniny, a my všichni Ti musíme říci, že si krásnější než jakákoli čtyřicátnice. :-) Všichni bychom si přáli slavit s Tebou, ale pro nás je to zatím jen sen. Přejeme Ti všechno nejlepší, stále pevné zdraví a spostu lásky. Samozřejmě i úspěchy v práci, protože jinak bychom přestali "být s Tebou v kontaktu" :-) A ještě přejeme hodně šťěstí, to se hodí pořád :-)
Jsi naše jednička a nikdy Tě nikdo nenahradí! We love you, Ms. Streep! :-)

Happy Birthday, Mary Louise Gummer!!! ♥♥♥ You are our queen! :-)

Women in Film Crystal & Lucy Awards

20. června 2012 v 18:47 | bestmeryl |  Meryl Streep
Minulé úterý Meryl předávala cenu herečce Viole Davis. Meryl a Viola jsou dobré kamarádky, a vypadá, že si spolu pokaždé užijí dost legrace. :-) Hráli spolu v Pochybách v roce 2008. Video je dost vtipné a Meryl je dokonce (OPĚT) sprostá! :-D Na otázku, jestli by chtěla hrát V Ďábel nosí Pradu 2, pronesla : ,,To ano, ale musím shodit ty zatracený kila!" :-D Watch!


George Clooney bude produkovat film Meryl Streep a Julii Roberts

19. června 2012 v 15:14 | bestmeryl |  Meryl Streep
V čem se objeví Meryl Streep, bývá zárukou toho, že aspoň její role je diváckým zážitkem. Možná také proto se George Clooney (51) v roli producenta rozhodl financovat nový film této hollywoodské hvězdy, jež letos získala dalšího Oscara za hlavní ženskou roli. Ve snímku August: Osage County se objeví po jejím boku Julia Roberts.
Film vypráví příběh cynické umírající ženy a její dcery žijící v malém městě státu Oklahoma, v němž přežívají samé výstřední postavy.
"Grant Heslov a já jsme nadšení, že můžeme pracovat na tomto snímku. Má úžasné obsazení a je to skvělý materiál a já si nedokážu představit nikoho lepšího než Harveyho Weinsteina, že to celé dá dohromady. A jsme zvláště nadšení, že můžeme pracovat s naším drahým přítelem Johnem Wellsem. Je to ohromná skupina a všichni jsme nadšení, že filmu pomůžeme na plátna kin," jásal v oficiálním tiskovém prohlášení George Clooney.
Spolu se svým obchodním partnerem Grantem Heslovem budou produkovat film prostřednictvím společnosti Smokehouse Productions.

Scans a video pro Vanity Fair

17. června 2012 v 12:07 | bestmeryl |  Meryl Streep
Vanity Fair udělalo nádherný článek o Publis Theater Tonyho Kushnera, doprovázený fotkou od Annie Leibovitz.
Fotka je opravdu krásná, fotilo se v Parku, kde se zřejmě bude hrát Romeo and Juliet s Meryl Streep a Kevinem Klinem v hlavních rolích. Více na simplystreep.com

Fotka je skvělá. :-) Meryl i Kevin vypadají hrozně dobře...V CČ i video :-)


Meryl Streep mezi hvězdami Paramount Pictures

17. června 2012 v 11:36 | bestmeryl |  Meryl Streep
Tento rok si připomínámě 100. výročí legendární Paramount Pictures. Na oslavu 100. výročí se sešlo 116 největších talentů, kteří někdy pracovali pro studio. Včetně Meryl Streep, Kirk Douglas, Ernest Borgnine, Jack Nicholson, Jane Fonda a mnoha dalších. Verze smínku můžete vidět například na stránkách Vanity Fair.

Je to krásná fotka, Meryl stojí úplně ve prostřed. :-) A moc jí to sluší. Opravdu jich je 116, i když se to nezdá. :-) A možná to i trochu vypadá, že Meryl postavili první a všichni se naaranžovali kolem ní. :-D


40th Annual AFI Life Achievement Award - Honoring Shirley MacLaine

15. června 2012 v 17:02 | bestmeryl |  Meryl Streep
Meryl se 7.6. zúčastnila na předávání AFI Shirley MacLaine. Meryl měla šaty v podebném stylu jako na Golden Globe Awards 2012. Asi si tento střih oblíbila, protože je letos má už po třetí. Podruhé je měla na Rainforest Benefit 2012.

Další fotky v albu "AFI for Shirley MacLaine" Je to podsložka "Public Appearance.

Meryl Streep by byla ráda znovu Ďáblem, co nosí Pradu

15. června 2012 v 16:43 | bestmeryl |  Meryl Streep
Okouzlující Meryl Streep by si ráda znovu zahrála Mirandu Priestly.
Za roli kruťasky Mirandy Priestly ve filmu Ďábel nosí Pradu byla Meryl Streep (62) nominována na Oscara. V kůži šéfredaktorky módního časopisu připomínající skutečnou šéfredaktorku Vogue Annu Wintour se prý cítila skvěle, takže by rozhodně neodmítla pokračování filmu.
Streep na otázku, zda by si zahrála Mirandu v pokračování příběhu, odpověděla: "Neslyšela jsem o tom ještě. Ale jistě, chci říct, musela bych zhubnout ta zatracená kila, ale šla bych do toho, to ano."
Meryl ale zatím netuší, zda někdo vůbec o filmovém pokračování uvažuje. Ve snímku z roku 2006 se objevila po jejím boku Anne Hathaway.

Louisa Gummer (21)

12. června 2012 v 7:39 | bestmeryl |  Louisa Gummer
Dnes 12.6. slaví Merylina nejmladší dcera Louisa 21.narozeniny! :-) Jelikož v Americe jsou plnoletí až od tohoto věku, Lou se dočkala. Jako jediná ze všech 4 dětí se nevěnuje herectví, ani ničemu podobnému. Víme jen, že na škole nějaké to divadlo hrála, ale to asi každý z nás. :-) Nekde jsem dokonce našla, že studuje školu zaměřenou k oboru zdravotnictví, ale nevím to jistě. :-) Louise přejeme všechno nejlepší do života. :-)

HAPPY BIRTHDAY, LOUISA!

Nové foto z "Hope Springs"

10. června 2012 v 19:01 | bestmeryl |  Meryl Streep
Objevily se další fotky z filmu "Hope Springs". Všechny jsou naprosto úžasné, Meryl vypadá skvěle (jak jinak) :-)
V kině u nás by se film měl objevit ke konci září roku 2012.

25. rok-3. část

8. června 2012 v 2:00 | bestmeryl |  Náše POVÍDKA
Co to Meryl řekla? Pauza. Snad mi chce jen ublížit, ale já to bez ní nevydržím. Na to jí moc miluju. Nejradši bych se za ní rozjel, ale jen bych to zkazil. Pokud už se mnou nechce žít, budu ji respektovat.
Překulil jsem se na její stranu postele a objal její polštář. Cítil jsem její vůni. Nemyslím její sprchový gel, tělové mléko nebo parfém... Vůně jejího těla, vlasů.. Její hebké rty a něžné doteky... Podařilo se mi usnout.
*********
Už je to pár týdnů, co jsem nebyla doma. Nevím, jetli dát si pauzu byl ten nejlepší nápad, ale docela se mi to zamlouvalo. Měla jsem čas jen sama pro sebe, byla jsem na nákupech, v práci a jezdila jsem za tatínkem, který byl na tom zdravotně špatně.
,,Meryl!" Volal Harry.
Šla jsem za ním. ,,Co se děje?" Jeho výraz ve tváři mi říkal, že se něco stalo.
,,Táta je v nemocnici. Musíme jet za ním."
,,Je to vážné?"
,,Doktor říkal, že nás o všem bude informovat až na místě."
,,Ok, tak dělej!"
Do nemocnice jsme jeli zhruba dvě hodiny.
*******
Jsem na cestě do nemocnice. Harry mi volal, proti vůli mé manželky, že se prý něco stalo s Harry Jr.. Chtěl bych být s Meryl, vím, že to pro ni bude těžké, ale pokud mě tam nebude chtít...
Na recepci jsem se zeptal, kde Harryho najdu. Chvíli jsem po nemocnici bloudil, ale nakonec jsem dorazil.
,,Done, co tady děláš??" Přivítala mě.
,,Tak za prvé je to můj tchán a za druhé jsem tě chtěl vidět."
,,Jo, to je.." Povzdechla si. ,,Ale tohle není pravá chvíle na to, abychom řešili naše manželské problémy, takže zase běž domů."
Hrála si, že je silná a vše zvládá, ale mě neoklamala...
*********

2012 Made In NY Awards at Gracie Mansion on June 4, 2012

5. června 2012 v 16:05 | bestmeryl |  Meryl Streep
Viděli jste už ty fotky?? Meryl vypadá tak úžasně! :) A s Donem jim to tak zatraceně sluší...:) Až budu stejně stará (mladá) jako Meryl, taky chci takhle vypadat....