Udělejte si jednoduchý test o Meryl :)

Březen 2012

Bully - photos

31. března 2012 v 10:11 | bestmeryl |  Meryl Streep
Tady je pár fotek z promítíní Bully.
Bully - Screening

31. března 2012 v 10:03 | bestmeryl |  Meryl Streep
Meryl byla na promítání filmu BULLY.


Lovely Gummers

16. března 2012 v 20:26 | bestmeryl |  Ostatní
Meryl s Donem byli na Death Of A Salesman Opening Night a mají spolu hodně hezkých fotek, ale ta jedna je nejkrájnější. Posuďtě sami...


A ještě pár animaček z Oscarů...CUTE COUPLE!!! ♥ ♥ ♥Dvacátý třetí rok 2.

13. března 2012 v 13:36 | bestmeryl |  Náše POVÍDKA
Poslední dobou Don tráví hodně času v práci, protože připravaje více vyýstav najednou. Já za ním pravidelně chodím, abych ho viděla nebo vytáhla na večeři.
,,Teď ne, zlato..Já to musím dodělat..."
,,Ale no tak, potřebuješ pauzu, Done, kraťoulinká večeře..." Moc dobře ví, že přestávku potřebuje. ,,Fajn, když nikam nechceš jít, mám zavolat pro něco nebo se někam stavit a přinést to sem za tebou?" Už jsem nevěděla, co s ním mám dělat. Kdybych mu to jídlo nevnutila, snad by ani nejedl.
,,Co takhle jít domů spát, aby si zítra v práci nebyla unavená?"
,,Ne, vzala jsem si volno, abych na tebe dohlídla, protože se mi akorát ničíš!"
,,Fajn, fajn!" Kapituloval. ,,Zavolej pizzu, jo?"
,,Dobře, a netvař se kysele, takhle zkazíš večer nám oběma." Povzdechla jsem si a volala pro tu pizzu. Měla bych k němu být víc tolerantní, znám to, když je člověk přepracovaný, unavený a nevrlý, ale kdyby mě od sebe pro boha aspoň neodháněl! Já mu přeci nechci nijak bránit v práci, já se jen snažím, aby alespoň na chvilku zaměřil myšlenky na něco jiného. To snad není špatně?!
Za chvíli plnou trapného ticha tu konečně byl poslíček. Zaplatila jsem a dala mu velké sprotpiné.
,,Tady máš to jídlo..."
,,Jojo, díky."
,,No, a já teda asi půjdu..."
,,Fajn, jak chceš..." Řekl beze zájmu.
,,Nechci, ale ty stejně na mě nemáš čas ani náladu...Ano ano, já vím! Výstavy..Jen prosím tě, nezačínej znovu!" Vzala jsem si věci.
,,Když já jsem schopný tolerovat tvojí práci, proč jednou nemůžeš tolerovat tu mojí??"
,,Tak teď mi křivdíš! Já to všechno chápu, já jen chci, aby sis občas na chvilku odpočinul, jinak se zničíš, chápeš?"

34 let od smrti Johna Cazale

12. března 2012 v 9:42 | bestmeryl |  Ostatní
Dnes, 12. března, uplynulo 34 let od smrti Johna Cazale. John byl divadelní a filmový herec a také snoubenec Meryl Streep.


Životopis:
Narozen jako John Holland Cazale v Bostonu v Massachusetts 12. srpna 1935, tento Američan italského původu hrál pouze v pěti filmech, ovšem každý z těch pěti filmů je považovaný za klasiku a byl nominován na Oscara jako nejlepší film.

Meryl Streep: Zaspala přijímačky na práva, tak se stala herečkou

6. března 2012 v 12:53 | bestmeryl |  Drby
Nefetuje, nepije příliš alkohol, nekouří a nemá milence. Zato má Meryl Streep (62) jednoho manžela, čtyři spořádané děti a 17 nominací na Oscara. Třikrát ho přitom dostala - naposledy minulou neděli za ztvárnění bývalé britské premiérky Margaret Thatcher ve filmu Železná lady.
Ne nadarmo je Streep považována za nejlepší herečku na světě. Jejích 17 nominací na Oscara je rekordních, nikdo jiný tolik šancí na tu cenu neměl. První nominaci získala hned za svou první zaznamenatelnou roli v Lovci jelenů (herečka ve vedlejší roli, 1978). A to ji přitom vůbec nezajímala! Hlavním důvodem, proč se v tomto snímku vůbec objevila, byl herec John Cazel (†42), do kterého byla zamilovaná. Chtěla s ním být co nejvíce, a tak šla na casting.