Udělejte si jednoduchý test o Meryl :)

Leden 2012

Jak nikdy nezestárnout? Meryl Streep to ví!

28. ledna 2012 v 19:24 | bestmeryl |  Meryl Streep

Má snad skutečně smlouvu s ďáblem? Takhle šel čas s hollywoodskou hvězdou Meryl Streepovou. Ve skutečnosti to vypadá, že nešel, nýbrž jen přešlapoval na místě.
Shromáždíte-li chronologicky fotografie té či které celebrity a tím způsobem předvedete, jak s ní zacházel čas, což znamená, že na počátku je celebrita mladičká a na konci dejme tomu šedesátiletá, zpravidla je rozdíl dobře patrný. Na začátku je dívka v květu mládí, na konci stárnoucí dáma.


Oscar Nominations 2012

24. ledna 2012 v 15:16 | bestmeryl |  Meryl Streep
Dnes se objevili konečné nominace na Oscary 2012!!!

Actor in a Leading Role
Demián Bichir in "A Better Life"
George Clooney in "The Descendants"
Jean Dujardin in "The Artist"
Gary Oldman in "Tinker Tailor Soldier Spy"
Brad Pitt in "Moneyball"

Actor in a Supporting Role
Kenneth Branagh in "My Week with Marilyn"
Jonah Hill in "Moneyball"
Nick Nolte in "Warrior"
Christopher Plummer in "Beginners"
Max von Sydow in "Extremely Loud & Incredibly Close"

Actress in a Leading Role
Glenn Close in "Albert Nobbs"
Viola Davis in "The Help"
Rooney Mara in "The Girl with the Dragon Tattoo"
Meryl Streep in "The Iron Lady"

Michelle Williams in "My Week with Marilyn"


Actress in a Supporting Role
Bérénice Bejo in "The Artist"
Jessica Chastain in "The Help"
Melissa McCarthy in "Bridesmaids"
Janet McTeer in "Albert Nobbs"
Octavia Spencer in "The Help"


Thatcherovou dohnalo filmové zpracování jejího života k slzám

17. ledna 2012 v 15:43 | bestmeryl |  Meryl Streep
Margaret Thatcherová (vlevo) a její filmová podoba v podání Meryl Streepové.

Přestože to ze začátku odmítala, bývalá britská premiérka Margaret Thatcherová nakonec nový film Železná lady, v němž ji ztvárnila americká herečka Meryl Streepová, zhlédla. Snímek na šestaosmdesátiletou baronku nejspíš udělal velký dojem, podle týdeníku People ji totiž přiměl k slzám.

Meryl Streep o sobě při natáčení pochybovala

17. ledna 2012 v 15:41 | bestmeryl |  Meryl Streep
Meryl Streep o sobě pochybovala při natáčení filmu Železná lady, kde hraje Margaret Thatcher. Na přípravu své role totiž měla jenom jeden týden, a tak není divu, že se během natáčení cítila nesvá. Streep potřebovala nacvičit hlavně tón hlasu a držení těla Margaret Thatcher.
"První den byl katastrofální", říká Meryl Streep. "Naštěstí jsem ale měla kolem sebe mnoho anglických herců, kteří mi dodali odvahu. Když hrajete musíte si věřit a vžít se do své postavy celou svou bytostí."
I další den ji přepadly pochybnosti, ale režisérka Phyllidou Lloyd ji uklidnila.
"Stres je někdy ten nejlepší motor a křest ohněm občas přinese lepší výsledky než sálodlouhé přípravy", dodává herečka.
Meryl_Streep


Omládněte hned ve stylu Meryl Streep!

17. ledna 2012 v 15:40 | bestmeryl |  Meryl Streep
Meryl Streep - 7

Aneb recept jak být okouzlující a krásná i po šedesátce…
Slavné herečce táhne na 63 let, ale vypadá naprosto skvěle a mladistvě. Okoukněte její styling a omládnete také! Umění a šmrnc Meryl Streep tkví v jednoduchosti a odvaze. Ne takové že si na sebe vezme odvážné šaty s obřím výstřihem, ale naopak odvaze přiznat svůj věk a oblékat se vkusně a elegantně úměrně k němu.

Film o železné lady vzbuzuje rozpaky, Streep je ale oceňována

17. ledna 2012 v 15:36 | bestmeryl |  Meryl Streep
Meryl Streep by si podle kritiků za roli Margaret zasloužila Oscara

Britští filmoví kritici netají rozpaky nad životopisným snímkem Železná lady o bývalé britské ministerské předsedkyni Margaret Thatcher, který měl v Londýně předpremiéru. Za jeho světlou stránku ale shodně považují výkon americké herečky Meryl Streep (62), která ve filmu hraje hlavní roli a která by podle množících se spekulací mohla za něj dostat svého třetího Oscara.
Streep, kterou čeká letošní čestný Zlatý medvěd za celoživotní dílo a která byla nominována v souvislosti s filmem Železná lady na ocenění Zlatým glóbem pro nejlepší herečku, ztvárňuje stárnoucí konzervativní premiérku Thatcher, která bilancuje svou politickou kariéru.
"Streep našla za karikaturou ženu," reagoval list Times. "Pouze herečka úrovně Streep mohla zachytit podstatu Tchatcher," přidal se deník Daily Mail. Podle Guardianu je ovšem Streep velkou zbraní tohoto místy idiotského a pochybného snímku, který je "krutým znázorněním věku, samoty a dekadence".
Film zkritizoval také autor životopisu Tchatcher John Campbell, z jehož díla výrobci filmu přitom čerpali. Podle Campbella je postavení Tchatcher zveličováno na úkor dalších členů její někdejší vlády, a to hlavně v případě exministra zahraničí Geoffreyho Howea.
Snímek natočila britská režisérka Phyllida Lloyd, která se Streep spolupracovala již na populárním filmovém muzikálu Mamma Mia!. Britská kina film premiérově uvedou v pátek, česká o necelé dva měsíce později.
Éra Thatcher (1979 až 1990) byla obdobím velkých sociálních a ekonomických změn v Británii. Jako jediná žena v úřadu britského premiéra dokázala zlomit moc odborů, které místy až tyranizovaly Británii neustálými stávkami, a z milionů Britů učinila majitele akcií a domů. Názor na osobnost jediné britské premiérky však Brity stále rozděluje.

Železnou Lady se Streepovou viděli první kritici. A nejsou spokojeni

17. ledna 2012 v 15:34 | bestmeryl |  Meryl Streep
Herečka Meryl Streepová má sice za titulní roli ve snímku Železná lady nominaci na Zlatý glóbus a mnozí jí věští i Oscara, sám film ovšem vzbudil u britských kritiků rozpaky. Zfilmovaný životopis britské ministerské předsedkyně Margaret Thatcherové viděli vybraní recenzenti ve středu v Londýně.Premiéra filmu Železná lady: sofistikovaná Meryl Streepová

17. ledna 2012 v 15:31 | bestmeryl |  Meryl Streep
Promiňte, že je vše tak pozdě, ale ve škole je prostě hroznej mazec....


Herečka Meryl Streepová představila ve středu na oficiální premiéře v Londýně svůj nejnovější film Železná lady, kde ztvárnila bývalou britskou ministerskou předsedkyni Margaret Thatcherovou. Dvaašedesátiletá americká hvězda zazářila na červeném koberci v elegantních černých šatech a botách na vysokých podpatcích.

Žhavá adeptka na Oscara Meryl Streepová si z Berlina odveze Medvěda

17. ledna 2012 v 15:28 | bestmeryl |  Meryl Streep
Letošního čestného Zlatého medvěda, který se každoročně uděluje na mezinárodním filmovém festivalu Berlinale jako ocenění za celoživotní dílo, dostane americká herečka Meryl Streepová.


Být krásná i po šedesátce? Meryl Streepová to umí

17. ledna 2012 v 15:20 | bestmeryl |  Meryl Streep

Strach ze stárnutí - kdo by ho neměl? Zejména jedná-li se o ženy. Krásná herečka Meryl Streepová to vyřešila tak, že nestárne.

Meryl Streepová zazářila na obálce časopisu Vogue. Ve dvaašedesáti letech! Ačkoli je na svůj věk neobyčejně krásná, přesto se nebojí o svých letech žertovat, mluvit o svém věku, ironizovat jej. A tím jsme se dostali k receptu na hereččin mladistvý vzhled. Je jím pozitivní pohled na svět, optimismus, úsměv, permanentní dobrá nálada.


Golden Globes

16. ledna 2012 v 16:24 | bestmeryl |  Meryl Streep
Jak jistě všichni víte, Meryl vyhrála Golden Globe! :D Na předávání jí doprovázel Don a Meryl vypadala naprosto úžasně, což je u ní celkem normální.. :)


Interview London Premiere

10. ledna 2012 v 19:06 | bestmeryl |  Videos

Premiéra "Železné Lady" v Londýně

10. ledna 2012 v 19:05 | bestmeryl |  Meryl Streep
Dne 4.1.2012 se uskutečnila premiéra filmu o M. Thatcherové. Meryl byla v Londýně sama, bez doprovodu, pouze se svými hereckými kolegy a zbytkem štábu. Moc jí to slušelo a nějak nám omládla. :-) Za šaty, které na sobě měla se umístila na 6.příčce v anketě nejlépe oblečených žen roku 2012! Zde pár fotek:
THE ANDREW MARR SHOW”

10. ledna 2012 v 18:51 | bestmeryl |  Videos
8.ledna "The Andrew Marr Show" udělala rozhovor s Meryl Streep o "The Iron Lady", její kariéře a přicházejícím filmu (jak sama řekla "sex komedie s Tommym Lee Jonesem). Video je zde a pár fotek můžete najít na různých fórech o Meryl. ;)


FILM CRITICS CIRCLE AWARDS

10. ledna 2012 v 18:47 | bestmeryl |  Meryl Streep

Včera se Meryl objevila na 77th Annual New York Film Critics Circle Award a získala cenu za nejlepší herecký výkon ve fulmu "Železná Lady". Na fotkách se objevuje s Bradem Pittem a Angelinou Jolie, se kterými se zřejmě bavila. :-)
And plus...she is so beautiful!!!