Udělejte si jednoduchý test o Meryl :)

Srpen 2011

Prosím o hlas

28. srpna 2011 v 19:29 | bestmeryl |  Ostatní
Jsme v SONF (film) v prvním kole a prosíme o hlasy..Soutěžíme s letním a uvolněným hudebním filmem MAMMA MIA!

Díky moc všem! :)

Film Mamma Mia! :) :) Zde..- http://superstarkonvickova.blog.cz/

Prosím...

18. srpna 2011 v 19:19 | bestmeryl |  Meryl Streep
Ahoj, byly bychom moc rády, kdybyste hlasovali v SONP a v SONH (hláška). Moc Vás prosíme...Přihlásili jsme se s písničkou od Meryl Streep-The Winner TAkes It All a s hláškou z HArry POttera od Herminy (viz. dole)

SONP, za Meryl Streep-The Winner Takes It All.........http://cher-love.blog.cz/


SOnH, hláška z HP, Hermiona Grangerová:"Je to levi´o´o´osa, ané leviosááá.....http://about-mary-louise.blog.cz/


THANK YOU VERY VERY MUCH GUYS!!!!!


Dnes slaví...

18. srpna 2011 v 8:00 | bestmeryl |  Ostatní
Tak dneska ve stejný den jako já, slaví narozeniny můj oblíbený herec, Robert Redford, nebo Merylin nejmladší bratr Dana Streep.
Robert je známý z filmů jako Vzpomínky na Afriku či Zaříkávač koní. Dana si například zahrál svatebního hosta na svatbě v Hořkosti.

"Great Hope Springs" už v pondělí

17. srpna 2011 v 23:46 | bestmeryl |  Meryl Streep
Great hope springs se začne natáčel již tohle pondělí. Podle deníku Fairfield se zdá že na Wilson Avenue to vypadá jako film set - a s dobrým důvodem..."Great Hope Springs" se v pondělí začne natáčet!

Filmové hvězdy, obyvatelka Connecticutu Meryl Streep, Tommy Lee Jones a Steve Carell. Carell jako poradce, který se snaží pomoci manželskému páru Streep a Jones v komedii.

Přívěsy na WIlson Avenue byly přivezeny v úterý. Velký sklad ShowMoniton Inc. patří souborům a technice od filmu. Pracovníci, kteří byli v New Yorku potrvdili, že technika k filmu a vše ostatní je připravené k natáčení!Meryl v televizi

17. srpna 2011 v 8:59 | bestmeryl |  Televize
Ve čtvrtek ve 20:00 na NOVA CINEMA se můžete těšit na Bratři jak se patří a nebo ve 21:00 na UNIVERSALU na Divokou řeku. Já asi budu volit Divokou řeku, tenhle film mám radši. :-)Dvacátý rok 2/2

16. srpna 2011 v 8:44 | bestmeryl |  Náše POVÍDKA
Za dva měsíce už jsem měla film dotočený. Na premiéru se Don a děti rozhodli, že půjdou se mnou, teda až na Henryho, ten měl nějaký večer s kamarády. Nevadilo mi to, jen Louisu jsme dali rodičům na hlídání, přeci jen je ještě na takovéhle akce malá.
,,Tak co? Můžeme vyrazit?" Zeptala jsem se.
,,Jo! Vidíš, už jsme tady..." Usmívali se.
,,Tak fajn..." Otevřela jsem dveře a nasedla do auta, které nás odveze na místo. Za chvíli už jsme tam byli. Holky byly docela překvapené, kolik je tu lidí a těch novinářů. Don už byl zvyklý, chytl mě za ruku a řekl hokám, že jdeme dovnitř. Premiéra probíhala celkem v klidu a domů jsme přijeli v docela rozumném čase.
,,Dobrou noc holky."
,,Dobrou..." Odpověděly.
,,Jdu se osprchovat..." Oznámila jsem a šla do koupelny. Don si mezitím zalezl pod peřinu a přemýšlel. ,,Jsem tady..." Nic.. Šla jsem k němu a políbila ho a tvář. ,,Halo? Jsi tady?" Usmála jsem se a sedla si k němu.
,,Jo, promiň..."
,,Děje se něco?" Chytl mou levou ruku, chvíli si hrál s mým snubním prstýnkem a poté ji políbil.

Mamie Gummer slaví 28

3. srpna 2011 v 11:11 | bestmeryl |  Mamie Gummer
Před 28 lety se herečce Meryl Streep narodila první dcera, Mary Willa. Jejím otcem je sochař Don Gummer, se kterým v tuto dobu Meryl žije skoro 33 let. Mamie Gummer dnes slaví své 28. narozeniny, už jako vdaná za muzikanta a herce Bena Walkera.
Přejeme hodně úspěchů v životě osobním i pracovním a sílu do dalších let. Ať máš tak obdivuhodnou kariéru jako maminka...


Natáčí v Connecticutu

1. srpna 2011 v 9:48 | bestmeryl |  Meryl Streep

Meryl Streep, Tommy Lee Jones natáčí "Great Hope Springs" v Connecticutu.


Podívejte se na Meryl Streep, Tommy Lee Jones a Steve Carell, kteří natáčení komedie-drama "Velkou naději jara" v Connecticutu v srpnu a září. David Frankel řídí 30.000.000 dolarový film založený na scénáři od Vanessy Taylor. Streep charakter je nespokojen s nedostatek intimity a vášně v jejím dlouhodobém manželství, a donutí jejího manžela (hraje Tommy Lee Jones) k cestě do Maine, intenzivní poradenství pro páry s Dr. Feld, hraje Carell.
Frankel režíroval se Streep "Ďábel nosí Pradu."
Také režíroval "Marley & Me".
"Great hope Springs" je navržený na vydání 2012.

Teaser Trailer: The Iron Lady – Meryl Streep jako nejtvrdší politička v dějinách

1. srpna 2011 v 9:25 | bestmeryl |  Meryl Streep
Říká si dvojnásobná držitelka Oscara o další nominaci?
Dvacátý rok 1/2

1. srpna 2011 v 9:12 | bestmeryl |  Náše POVÍDKA
Rok mého nic nedělání konečně skončil. Moje velká šance se naskytla, když Madonna odřekla roli ve filmu Hudba mého srdce. Jediný problém je, že se během docela krátké doby musím naučit hrát na housle. Takže jsem si domluvila soukromé hodiny u velice dobrého a příjemného houslisty. Musím říct, že mě hraní docela baví, i když na to pořád nadávám, protože je to vážně hodně těžké.
,,Já jdu cvičit, takže mě teď tak hodinku nevolejte a nic po mě nechtějte, ok?"
,,Nojo pořád...Hlavně aby tě to nepohltilo..." Odpověděl s nezájmem Don. Nebyl z toho moc nadšený, zaprvé mu vadilo moje vrzání, které pomalu mizelo a zadruhé, vypadalo to, že i trošku žárlí na mého ´učitele´hudby... Pravda, často jsem o něm mluvila, že je skvělý, vtipný atd... Jako odpověď jsem se kysele usmála a zavřela se do ložnice. Takhle to chodilo dost často. Když jsem zrovna doma neotravovala mou rodinu hraním na housle, tak jsem se učila scénář a to ostatní také nebyli moc nadšení, mluvila jsem s jiným přízvukem a vžívala se do své role.
,,Hraješ čím dál lépe, za chvíli můžeme začít natáčet scény s houslemi..." Pochvaloval si režisér filmu. Byla jsem ráda, protože mě za nedlouho čeká další natáčení.