Udělejte si jednoduchý test o Meryl :)

Červen 2011

Louisa´s photos

27. června 2011 v 20:08 | bestmeryl |  Louisa Gummer
Louisa je velice divoká mladá slečna, toho už si všichni asi všimli...:-) Fotky jsou z facebooku,..


Louisa s kamarády...

Don Gummer´s photo

27. června 2011 v 19:54 | bestmeryl |  Don Gummer
Pár Donových fotek, asi ne žádné nové, ale to nevadí :-)

Meryl si uměla vybrat..:-) Sympatický, kreativní a zřejmě i skvělý člověk...

Premiéra "The Iron lady"

25. června 2011 v 13:42 | bestmeryl |  Meryl Streep
Tak jsme se dočkali, konečně bude premiéra "Železné lady". Již 16.12.2011 se film objeví v kinech USA! =) Další známé termíny jsou zatím:
26.12.2011 (Nový Zéland)
6.1.2012 (Velká Británie)
12.1.2012 (Německo)
3.2.2012 (Švédsko)
8.3.2012 (Dánsko)

Meryl's birthday!!!

22. června 2011 v 6:00 | bestmeryl |  Meryl Streep
Dneska naše hvězda slaví své 62. narozeniny. :-) Někomu může připadat, že už patří do starého železa, ale to rozhodně neplatí o Meryl.. :-) I ve svých letech má energie na rozdávání a pořád je krásná jako před třiceti lety, možná i víc.. :-) Letos nebudeme dělat 62 diplomů, jako jsme jich loni dělaly 61, ale rozhodly jsme se pro krátkou básničku.

K narozeninám


Big omluva

21. června 2011 v 13:40 | bestmeryl |  Ostatní
Ahoj, moc se tady všem omlouváme, že jsme to teď skoro vůbec nebyly...Měly jsme moc školy a taky jsme měli přípravy na vystoupení :) Takže, teď se budeme snažit sem něco dávat, ale zase tak skvělé a denodenní to asi nebude. Budeme určitě obíhat a kometovat :) :) Mějte se! A hodně štěstí ve škole...BestMerylČervnová bleskovka

20. června 2011 v 10:50 | bestmeryl |  Bleskovky
Máme pro vás novou bleskovku... Tentokrát se týká filmu, který všichni určitě znáte... :-)

1) Co je to za film?
2) Z jakého je roku?

3) Jak se jmenuje postava, kterou Meryl hraje a jaké je její povolání?

4) Jak Grace v naší povídce nazvala Boba (Eda) poté, co viděla slavnou scénu v posteli?

5) Přezdívka, tvůj blog?

6) Co chceš na diplom?

Bereme čtyři lidi, kteří budou první a všechny jejich odpovědi budou správné... :-) Doufáme ve vaši účast! :-)

Devatenáctý rok 1/2

20. června 2011 v 10:41 | bestmeryl |  Náše POVÍDKA
Tento rok mě nečekalo žádné natáčení. Nevím, čím to bylo. Možná tím, že jsem chtěla být doma s rodinou a nebo pro to, že už stárnu a žádní režiséři už o mě nestojí. Dost často jsem o tom přemýšlela, a abych řekla pravdu, více u mě převládala ta druhá možnost.
,,Ale no tak Meryl, miláčku..." Chlácholil mě Don.
,,Co je? Zase mi chceš říct, že to není pravda viď? Přijde to tvoje 'ty přeci nejsi stará a jsi úžasná herečka, brzy zase nějaký film přijde..' Sám moc dobře víš, že to není pravda, tak to prosím tě neříkej!" Vím, že se mě snažil utěšovat, ale tohle mi říkal pořád dokola a já tomu prostě nevěřím.
,,Fajn, tak promiň, že vůbec něco říkám..." Vztáhl ruce jako, že se vzdává a odešel.
,,Sakra!" Ulevila jsem si. Proč se pane bože takhle chovám? Však on se mi snaží jen pomoct, a já na něj takhle vyjedu. Dávno jsem si plánovala, že zůstanu doma a budu s ním a s dětmi, tak proč teď tak šílím? Na tyto otázky jsem ale odpověď znala. Chci hrát! Nebo zkusím práci za kamerou, to by možná taky jednou šlo. Mohla bych zkusit něco napsat...Ale na druhou stranu, rodina je důležitější, takže se musím uklidnit. Vydala jsem se za Donem. Stál na terase u ložnice a opíral se o zábradlí. Stoupla jsem si vedle něj.
,,Done...Omlouvám se, nechtěla jsem to tak říct." Začala jsem. Otočil se a podíval se na mě. ,,Víš, já...Já herectví miluju a je pro mě těžké si představit, že moje kariéra pomalu končí..." Teď jsme si hluboce dívali do očí. Přišlo mi, že teď vidí až do hloubi mého srdce, a že se přestává zlobit. ,,Ale chci, aby si věděl, že vy jste pro mě důležitější, mnohem důležitější."

Louisa's birthday

12. června 2011 v 19:17 | bestmeryl |  Louisa Gummer
Dneska slaví Louisa své jubilejní 20. narozeniny. Skoro se narodila jako její maminka, o deset dní...Ale o pár let později samozřejmě...:) Louisa má tři sourozence, všichni jsou starší. Dvě sestry a bratra. Je to třetí dcera Meryl Streep aDona Gummera, narodila se v roce 1991 a letos oslavuje, jak už víte, kulatiny! Popřejte jí všechno nejlepšía hodně štěstí i přes její (možná ne,a le možná jo) divočiny...Je to prostě mladá slečna...:D