Udělejte si jednoduchý test o Meryl :)

Leden 2011

Pantáctý rok/1.díl

29. ledna 2011 v 20:03 | elba |  Náše POVÍDKA
Když jsem se konečně uzdravila, onemocněl Don. On má alespoň štestí, že když je nemocný, tak maximálně týden. Takže teď to bylo obráceně, já jsem se starala o děti sama a ještě obskakovala jeho. Tektokrát měl Don vyjímku a byl nemocný asi tři týdny. A když se uzdravil měly všechny děti, co chodily do školy odjet na deset dní na výlet někam na druhou stranu Ameriky. Takže s náma doma měla zůstat jen Louisa.
,,Maminko, já tam nejedu. Je to hrozně daleko a na dlouho a dlouho tě neuvidím a ty divný učitelé! Já tady zůstanu s tebou!" Rozbrečela se Mamie.

Teror ve škole...

24. ledna 2011 v 16:15 | bestmeryl |  Ostatní
Ahoj studenti(i nestudenti) , tak co škola? Nepřijde Vám, že se na nás všichni domluvili?! Minulý a předminulý týden to bylo k nevydržení...Přijdete ze školy, děláte úkoly, učíte se, učíte se a zase se jenom učíte! A navečer na tréninky do tanečáku a na volejbal...No je tohle normální život? Strašný...Den co den dvě a více písemek nebo zkoušení a samý blbosti...Třeba například, jste první den ve škole-po prázdninách-, máte první hodinu biologie a učitelka Vás vyzkouší a ještě Vás seřve, že jsme si to minulou hodinu psali, jakto, že to neumím! No, příšerný...Aby se z toho uzavírání klasifikace nepos...Jsou úplně pominutí z toho, aby nám zkazili vysvědčení! V "normálním" období je náš Ústav docela v pohodě...Ale teď opravdu nemáme čas na blogování, takže se omlouváme...Snad za týden by to mohlo být v lepším stavu...Články se taky píšou docela blbě, když není moc novinek o Meryl...Až bude mít dotočený film, budou premiéry, nové fotky, videa a všechno bude zase OK...Doufám...Držíme palce ve škole a zatím Ádios! :-)
girl

Golden Globes!!

15. ledna 2011 v 21:22 | elba |  Ostatní
                                    
:-)
  Již tutu neděli, 16.ledna 2011 bude slavnostní předávání cen Golden Globe. Golden Globes je asi druhá nejznámnější anketa, hned po Oscarech. Ceremoniál začíná v 19:00 neyorského času, takže my můžeme koukat maximálně pozdě v noci na nějaké online stránce...
Letos Meryl není nominovaná, nemá za co...:-D A ještě ke všemu je v Londýně na natáčení nového filmu...A za něj určitě vyhraje toho třetího Oscara!! :-) Teda alespoň doufáme...
To je nádhera, co??
nice

Merylin dům

15. ledna 2011 v 21:09 | elba |  Videos
Nejsem si jistá, jestli tyhle obrázky oprvadu patří domu Gummerových, ale kdo ví, že?

Meryl s bráchou

12. ledna 2011 v 16:42 | elba |  Meryl Streep
Ahoj, takže tohle video jsme objevily už dávno, ale nějak nás nás nenapadalo to sem dát(teda alespoň mě, Elis). Meryl tam je se svým bratrem Danem. Normálně by jste čekali, že se bude jmenovat Dan Streep, ale to není pravda. Jmenuje se totiž Dana Streep. Nejdříve jsem si myslela, že Meryl má sestru, ale tak ne no. Jsou tam s nějakým kouzelníkem a Meryl vypadá, že je z něj nadšená. :-D Koukněte se sami:

Hollywood razí nový trend. Herečky nad 40 let jsou teď v kurzu

11. ledna 2011 v 17:12 | elba |  Meryl Streep
Julia Robertsová, Naomi Wattsová, Helen Mirrenová, Meryl Streepová i Nicole Kidmanová před filmovými kamerami dospěly. Slavný Hollywood na ně ani po letech nezanevřel a dál je obsazuje do hlavních rolí amerických velkofilmů. Před sedmi lety byl podíl čtyřicetiletých hereček a starších 11 procent. V minulém roce toto číslo stouplo na 28. Jejich herečtí kolegové nad čtyřicet let oproti tomu obsazují 42 procent filmových rolí.

Prosba

4. ledna 2011 v 15:40 | elba |  Ostatní
Zase bychom se chtěly zeptat, jestli by se mezi Vámi nenašel nějaký dobrovolník, který by nám udělal nový dess? Ne, že by se nám tento nelíbil, ale chtělo by to změnu. A jelikož ani jedna z nás nemá ten program, tak si to udělat nemůžeme a proto Vás pořád s tím otravujeme...
Takže, jestli by se někdo takový našel, budeme Vám opravdu moc vděčné...

                                                                                                                        
Děkujeme
meryl

Začátek druhého pololetí ve škole

4. ledna 2011 v 15:32 | elba |  Ostatní
Ahoj všichni, tak jak se Vám první dny daří ve škole? Nás už včera začali hezky zkoušet...Bylo to utrpení. Taky Vám přijde, že se snad všichni učitelé do školy těšili a nemohli se dočkat, až nás začnou hezky dusit?! Nám teda jo...:-) Dneska už za sebou máme i písemku z angličtiny.. Vzpomněli byste si po prázdninách, jak se řeknou Indiáni neboli domorodci anglicky?! :-D Ty  učitelé vážně asi nejsou normální..
Jinak Vám chceme popřát i k novému kalendářnímu roku. Takže, do nového roku přejeme hodně úspěchů-hlavně ve škole-, hodně štěstí, zdraví, lásky, pohody, hodné rodiče a hodné sourozence pokud nějaké máte. :-) A taky ať Vás učitelé moc netrápí...

škola

Čtrnáctý rok

3. ledna 2011 v 15:12 | elba |  Náše POVÍDKA
Na začátku září začala Grace chodit do školy a nelíbilo se jí tam. Museli jsme se s ní učit, protože jí to vůbec nešlo. Já jsem na to neměla moc času a ani jsem neměla náladu se nad ní rozčilovat, takže se s ní musel učit Don.
,,Grace! Kolik je pro Boha jedna plus dvě?" rozčilovala jsem se.
,,Mami! Já nevím...mě to nebaví!"
,,Budeš se učit! Vůbec ti to nejde, to chceš nosit samé pětky??" křičela jsem na ni.
,,Mami...já se s tebou učit nechci! Běž si radši natáčet!" rozbrečela se Gracei. V tu chvíli přišel Don, chytl mě za ruku a odvedl pryč z pokoje.
,,Co je?!"
,,Uklidni se..."
,,Jak se mám asi uklidnit, když se nechce učit?"
,,Meryl, kdyby si na ni nebyla taková, taky by to bylo o něčem jiném."
,,Jaká taková?!"