Udělejte si jednoduchý test o Meryl :)

Říjen 2010

Dvanáctý rok

26. října 2010 v 22:57 | elba |  Náše POVÍDKA
Týden před Henryho narozeninami jsem šla k doktorovi, protože mi bylo špatně, tak jsem si myslela, že bych mohla být těhotná.
,,Tak se posaďte." vyzval mě doktor a já s docela ráda posadila.
,,Tak?" zeptala jsem se.
,,Lituji paní, nejste těhotná." řekl.
,,Hm, děkuji. Nashle." zvedla jsem se a odešla.
Doma na mě čekal Don s uvařeným obědem.
,,Povídej, jo nebo ne?" zeptal se s nadějí v hlase. Zavrtěla jsem hlavou a začala brečet. Don ke mě přišel a objal mě. ,,To bude dobrý, nebreč."
,,Ne, nebude. Ty to nechápeš? Už nemám šanci!"
,,Budeme se snažit dál..."
,,Ne, doktor říkal, že bychom si měli dát pauzu...a mě už to přijde úplně zbytečné!"
Od dnešní návštěvy u doktora jsem byla pořád smutná. Když měl Henry oslavu svých desátých narozenin, musela jsem se přetvařovat, nechtěla jsem, aby byl zklamaný. Všichni kromě dětí to na mě i na Donovi poznali. Večer, když všichni odcházeli přišel za Donem můj táta a řekl:
,,Meryl byla u doktora, že?" zeptal se.

Grace´s photos

25. října 2010 v 20:29 | bestmeryl |  Grace Gummer
Zdravím! Takže tady jsou nějaké Graceiny fotky, máme jich víc, ale nechce se nám je dívat všechny najednou :-) Tady jsou:

Krásná, že?!

Adamovská randí se ženatým Štěpánkem

25. října 2010 v 19:38 | elba |  Zlata Adamovská
Zatímco Radek John (56) usiluje o sebemenší židli v politice a na osobní život mu nejspíš nezbývá ani chvilka, jeho bývalka Zlata Adamovská (51) to má přesně naopak. Není party, na které by se neobjevila, a že by trpěla samotou, to se také říct nedá.
"Chudák Zlata,''říkali si kolegové, když se populární herečka rozváděla s bývalým publicistou a politikem Radkem Johnem. Tajemství o životě jejího muže se na ni tehdy valila jak velká voda a ustát to nebyl pro herečku známou i díky seriálu Ordinace v růžové zahradě žádný med.

Meryl Streep bude hrát Margaret Tratcherovou

19. října 2010 v 15:26 | elba |  Meryl Streep
Herečka teď musí trénovat její řeč, gestikulaci a vystupování.
Jedenáctý rok

15. října 2010 v 22:21 | elba |  Náše POVÍDKA
Letos jsem slavila čtyřicátiny, tak jsem si řekla, že už je na dítě docela pozdě, takže jestli ještě nějaké chci, mám poslední šanci. Tak jsme se s Donem o něj snažili, ale zatím nám to nevycházelo a tak jsem začala natáčet komedii Ďáblice, abych na dítě přestala myslet. Hrála jsem tam takovou fiflenu, která dostane snad vše, co chce. Roli jsem si naprosto užívala, dělala jsem takové kousky, které bych v životě neudělala. V televizi dávali přímé přenosy ukázek z natáčení.
,,Tatííí, pojď už to začíná!" řekla Mamie.
,,Jojo, už běžim!" Ozvalo se v kuchyni.
,,Tati, máš popcorn?" Zeptal se Henry.
,,Jasně, že mám!" Říkal a už si sedal na pohovku.
Všichni seděli na gauči a čekali až se tam objevím já.
,,Hele, máma!!" Řekla Grace.
,,Jo, a je v posteli přikrytá peřinou, která se hýbe!" Dodala Mamie.

Svedení Joea Tynana

12. října 2010 v 16:56 | elba |  Filmography
Originální název: The Seduction of Joe Tynan

Žánr: Americké drama, komedie

Rok výroby: 1979

Režie: Jerry Schatzberg

Hrají: Meryl Streep
Alan Alda
Barbara Harris
Rip Torn

Kramer vs. Kramer trailer

12. října 2010 v 15:03 | elba |  Trailers
Trailer k oscarovému filmu Kramerová vs. Kramer


The Deer Hunter Trailer

12. října 2010 v 15:01 | bestmeryl |  Trailers
Trailer k filmu Lovec jelenů.


Meryl Streepová jako narkomanka v oceňovaném dramatu

10. října 2010 v 20:45 | elba |  Meryl Streep
Na spadnutí je filmová verze velmi uznávané divadelní hry August: Osage County. V psychologickém dramatu by měly hrát Meryl Streepová a Julia Robertsová.
Julia by měla hrát podváděnou manželku, jejíž muž si najde studentku, a Meryl její matku, která na stará kolena propadla drogám. Nepěkné věci vyplavou v rodině na povrch poté, co zemře otec. Konflikty a výčitky se stupňují...

Obrovská omluva a můj víkend na dostizích

10. října 2010 v 20:38 | elba
Ahojky, moc se všem omlouvám, že jsme tu teď dlouho nebyly, ale Eliška byla na týden v Turecku a já měla obrovskou honičku ve škole. I teď, když bych se měla spíš učit, sedím na počítači, píšu tenhle článek a dávám do počítače nové fotky.:-) Jaký jste měli víkend? Já měla úplně skvělý, byla jsem na 120. Velké pardubické, s mým dědou, ségrou a kamarádkou. Opravdu to stálo za to. Na každý dostih jsme měli své favority a povedlo se nám i to, že všichni popadali...ten největší potom měl opravdu zlou tržnou ránu..:-( Naši nejlepší žokejové jsou Josef Váňa st., Josef Váňa ml., Josef Bartoš, Dušan Andrés a pak možná i pár dalších..Josef Váňa ml. měl dnes opravdu šťastný den, vyhrál asi pět dostihů a hlavní dostih vyhrál jeho 58letý otec Josef Váňa... Kůň favorit byla dvounásobná vítězka VP Sixteen v sedle s žokejem Josef Bartošem...Doufám, že vám nevadí, že o tom píšu...ale koně je asi moje druhá záliba hned po Meryl a herectví..:-)