Udělejte si jednoduchý test o Meryl :)

Srpen 2010

Old photos

30. srpna 2010 v 7:55 | bestmeryl |  Meryl Streep
Trošku starší fotečky..:-)DŮLEŽITÉ

26. srpna 2010 v 11:19 | elba
Ahoj všichni, dnes jsme se dozvěděly náš nový rozvrh, který nám nebude moc umožňovat se starat o náš blog. Budeme se snažit sem chodit, ale pokud to nebudeme stíhat, tak zřejmě blog pozastavíme.  Články sem budeme dávat v menším rozsahu. Pochopíme, pokud si nás vymažete z Affs, zlobit se nebudeme... Doufáme, že náš problém chápete...?! Chodit sem budeme zřejmě jen třikrát týdně, podíváme se k vám na blog a napíšeme komentář.
Teď vám přejeme krásný zbytek prázdnin, ať nemáte tak šílené rozvrhy jako máme my, ať se vám daří ve škole!!
Děkujeme za pochopení...

Osmý rok

25. srpna 2010 v 14:35 | elba |  Náše POVÍDKA
Letos jsem neměla v plánu natáčení už jen kvůli těhotenství a dětem. Mamie měla jít do školky a Henry do školy. V Listopadu jsme všichni jeli k našim slavit Henryho narozky. Oslava se povedla, Henry byl moc šťastný a Mamie si to užila. Byli jsme domluvení, že zůstaneme přes noc. Když jsem šla uložil děti tak jsem tam s nimi chvíli zůstala. Don byl dole a povídal si s mými rodiči.
,,Bude ti čtyřicet...co ti máme dát za dárek?" zeptala se maminka.Při této větě jsem scházela ze schodů, Don odpovídal a já se zastavila...,,Já od Vás už nic nechci, už jste mi dali dceru." řekl a já se usmála a začaly mi téct slzy štěstí. Věděla jsem, že je to ten nejlepší manžel na světě.

Diplomky za blekovku č. 5

24. srpna 2010 v 13:34 | elba
Všechny soutěžící, tady máme trochu opožděně vaše diplomky za pátou bleskovku. Snad se vám budou líbit, moc se nám nepovedly. Mějte se!

Jsme zpátky

23. srpna 2010 v 12:02 | elba
Ahojky všichni, tak včera jsme se vrátily. Moc jsme si to užily, nějaké fotky máme taky, takže až je dáme do počítače, zveřejníme je i tady. Teri, moc díky za přání k narozkám na FB...:-)
Co jsem opravdu nečekala, byl dárek od mé tety...dala mi polštářek s Meryl...OMG..:-D Byly jsme z toho s Eliškou pěkně mimo..:-D..No, zatím se mějte..:-)  Bára

Všechno nejlepší!

10. srpna 2010 v 8:00 | elba
Adusko,
přejeme Ti všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, úspěchů...ať se ti daří ve škole =D ať se ti splní všechno, co si přeješ. Doufáme, že nás i nadále budeš poctívat tvou přítomností=D 
                                                         !!!VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!

elba
P.S.: Doufáme, že se ti náš diplomek k narozeninám líbí?!:-) A ještě jednou vše nej!! =D

Sedmý rok

6. srpna 2010 v 21:44 | elba |  Náše POVÍDKA
V listopadu se u nás doma pořádala velká oslava, Henry slavil své páté narozeniny. Přijela velká hromada našich příbuzných a Henry dostal takovou kupu dárků, že semu málem nevešly ani do pokojíčku. Večer, když jsem ho šla zkontrolovat, jestli spí, v rukou svítal velkého plyšového pejska. Vypadal hrozně roztomile.
Potom jsem šla do koupelny a z koupelny do ložnice, kde už ležel Don.
,,To je hrozné..." řekla jsem, když jsem si lehala.
,,Co je hrozné?" zeptal se Don.
,,Našemu synovi už je pět let...hrozně moc to všechno utíká..." řekla jsem smutně.

Odjezd

6. srpna 2010 v 20:33 | elba
Ahojky všichni. V neděli odjíždíme s Eliškou na dva týdny na chalupu, kde není internet, takže tu nebudeme. Články zřejmě nestihneme přednastavit, protože zítra nemáme čas.:-( Ale za dva týdny se vrátíme a budeme psát články dál. Přibydou tu naše slibované fotečky =D (možná vám sem dám i fotku mého dárku k narozeninám, který mi chystá teta...:-) Takže, mějte se hezky a za dva týdny..
                                                                                                                                   Báraelba

Zvláštní poděkování

6. srpna 2010 v 11:53 | elba
Zvláštní poděkování pro Terku za překlady z Meryl Streep´s AFI. Díky moc a už tě s tím nebudeme otravovat. Slibujeme! :-D 
elba

Bleskovka č. 5

5. srpna 2010 v 10:45 | bestmeryl |  Bleskovky
Ahojky, tak tady zase máme po dlouhé době další anketu. Anketka je hrozně jednoduchá, tak se zapojte všichni!:-) Diplomek opět dostane prvních pět nejrychlejších!! Tak, jdeme na to...

1. Z jakého filmu je obrázek?( můžete napsat i anglický název)

2. Kdo hraje po boku Meryl? (jejího manžela)

3. Dostala Meryl za tento film oscarovou nominaci?

4. Ve kterém roce je film natočen?

5. Co chceš na diplom?

6. Tvoje přezdívka

7. Tvůj blog

Děkujeme, že se zúčastníte!! A ještě maličkost, když navštívíte náš blog, zanechte prosím komentář! Díky :-)Tucci najal Streepovou

3. srpna 2010 v 19:31 | elba |  Meryl Streep

Americký herec a režisér Stanley Tucci nabídl Meryl Streepové hlavní roli v komedii o matce a dceři Mommy & Mee. Na "place" se tak spolu setkají poprvé jako režisér a herečka: dříve si společně jako kolegové - herci zahráli ve filmech Ďábel nosí Pradu či Julie a Julia. Roli dcery ztvární Tina Feyová, známá ze série 30 Rock.

Happy birthday Mamie!

3. srpna 2010 v 14:40 | elba
Dnes slaví Merylina nejstarší dcera Mary Willa Gummer své 27. narozeniny. Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí zdraví, hodného budoucího manžela a mnoho dalších pracovních úspěchů. Mladá herečka už natočila přes deset filmů a otevírá se před ní skvělá kariéra jako má její matka Meryl.