Udělejte si jednoduchý test o Meryl :)

Červenec 2010

OMLUVA

31. července 2010 v 19:38 | elba
Ahoj, všem se moc omlouváme, že jsme tu nebyly...Eliška byla na tři týdny v Chorvatsku a já se dnes vrátila ze Slovenska, ani jedna jsme neměly v blízkosti internet a přednastvit články jsme nestihly. Tímto se moc omlouváme...Pokusíme se to napravit!! Pokud budete chtít, můžeme vám se dát pár fotek, abyste viděli jak vypadáme..:-) Zatím se mějte a choďte sem prosím dál..
                                      
elba
                                                                                                                                            

Šestý rok

16. července 2010 v 14:31 | elba |  Náše POVÍDKA
Natáčím romantický film Zamilovat se. Skoro celé dny trávím na place, domů příjdu unavená a starám se o roční a čtyřleté dítě. Dá to opravdu zabrat. S Donem teď hodně hádáme, protože si stěžuje, že na něj mám málo času. Když jsem přišla domů z natáčení, Don seděl u televize, Mamie brečela v postýlce a Henry čmáral po zdi fixama.
,,Henry pojď za mnou zlato a nečmárej po té zdi..." řekla jsem a Henry se mi rozběhl do náruče.
,,Mommy!!!"zavzlykala Mamie. Položila jsem Henryho na zem a běžela jsem za ní.
,,Copak se děje...." řekla jsem a zvýšeným hlasem jsem dodala,,Tatínek si s tebou nehrál?" podívala jsem se na něho.Don se na mě otočil se slovy: ,, Pšttt! Sleduju fotbal!" a otočil se zpátky k telezivi. Dala jsem oči v sloup, vzala děti a odešla je umýt a uspat. Cestou nahoru jsem šla okolo televize a naschvál se podívala kolikátá je minuta. Byla 55. minuta, tak mě napadlo, že mu vyhodím pojistky. Když děti usnuly, vyhodila jsem pojistky tak jsem se konečně mohla jít umýt.

Videos of Roma Festival 2009

12. července 2010 v 9:44 | elba


Náše malé výročí

3. července 2010 v 20:20 | elba
Tuhle neděli to bude půl roku co jsme s Barčou založily tenhle blog. Vůbec nám to nepřijde jako 6 měsíců, ale jako 4 týdny. Jsme moc rády, že sem chodíte a čtete články o meryl a taky napiši povídku, za to jsme vám strašně vděčné. Moc jste nám pomohly v našich začátcích a za to taký velké díky. Snad budeme moct oslavit i další půl rok a víc...


Díky Vám! Krásné prázdniny....