Udělejte si jednoduchý test o Meryl :)

Červen 2010

Prázdniny

30. června 2010 v 12:33 | elba
  Ahoj, chceme vám jenom říct, že na blog o prázdninách nebudeme mít moc času a tak, znáte to...dovolená, různý výlety a blbiny a pak není čas. Blog nebude pozastaven, občas sem něco dáme a koukneme se k vám na blog. určitě tady vůbec nebudeme od 4. 7. do asi 14.7. a potom někdy 2 nebo 3 týdny v srpnu. Užijte si prázdniny a v září hezky zpátky do lavic.....

Pro Terku

27. června 2010 v 5:00 | elba
Milá Terko, přejeme ti mnoho štěstí k dnešnímu konkurzu...:-) určitě to zvládneš..:-) Jen neměj moc velkou trému, ať tu písničku vyzpíváš..:-) (víš, co si máš představovat...:-D)
Takže za nás za všechny hodně štěstí, pevný nervy a ať při tobě Meryl stojí
Všichni ti držíme palce!!!:-)

Pátý rok

26. června 2010 v 20:08 | elba |  Náše POVÍDKA
Minulý týden jsme slavili Henryho 3. narozeniny. Já už byla kompletně zdravá, poté alergii. Začal chodit do školky, ze které je úplně nadšený. Doma neslyšíme nic jiného, než: Kdy tam zase půjdu? A paní učitelka tohle a tamto..!
,,Lásko, není mi nějak dobře, půjdu si lehnout a ty prosím odveď Henryho do školky ano?"
,,Jistě..Mer, neměla by sis zajít k doktorovi? Už ti není dobře delší dobu.."
,,Dobře, dobře..víš, jak je ale nemám ráda…" viděla jsem Dona, jak se chystá něco říct a tak jsem spustila..,,ano, zajdu si tam..ale teď už běžte, ať nepřijdete pozdě, ano?"
Zavolala jsem svému doktorovi pro všechno a ten mě objednal na příští týden. Za chvíli se vrátil Don.
,,Meryl, volala si k tomu doktorovi?"

NAROZENINY MERYL STREEP

22. června 2010 v 16:26 | elba
Meryl přejeme hodně štěstí, zdraví, lásky a energie do dalších let. :D Udělaly jsme jí k narozeninám 61 diplomků jako dárek. Máme jí strašně rády a doufáme, že někdy těch diplomů budeme moc udělat třeba 100. ;-)
Zárověń vyhlašujeme soutěž o náš nejpovedenější diplom. Pište do komentů vždycky číslo obrázku(pořadí obrázku). A napište nám 7 diplomů, které se vám nejvíce líbí.
  
elba
elba


Madisonské mosty

18. června 2010 v 0:00 | elba
Zítra v sobotu19.6.2010 dávají na Nově ve 20.00 Madisonské mosty. Kromě Meryl tu můžete vidět i Clinta Eastwooda.

elba

Čtvrtý rok

14. června 2010 v 12:52 | elba |  Náše POVÍDKA
Tento rok jsem natáčela  Klid noci a za rok mě čekala Sophiina volba. Henry měl 2. narozeniny, které jsme slavili s rodinou. Od dědečků dostal opět motorku, ale o něco větší. Henry z ní měl opravdu radost a celý den na ní jezdil po celém dolním patře našeho domu.
,,Jééé..tatííííí, koukej jak jeduuuu!!"
,,No, hlavně se prosím tě nikde nevybourej, jinak by maminka začala šílet!" Tomuto jeho vtipu jsme se všichni začali smát. Když večer všichni odešli, já a Don jsme s sebou vyčerpaně hodili na pohovku.
,,Mamíííí.." ozvalo se od někud z kuchyně. ,,...spadla na mě pánvička!" Hrozně jsem se vyděsila a běžela za ním.
,,Pane Bože, broučku nestalo se ti nic?" řekla jsem a vzala si brečícího Henryho do náruče.
,,Néééé, jen mám na hlavě boulííí!" Šla jsem ho vykoupat a uložit do postele.
Klid noci se natáčel v pohodě, nejlepší scéna byla, jak jsem se schovala na to schodiště a pak mi ta ženská málem strčila nůž do oka! Na Sophiinu volbu jsem se začala připravovat, učila jsem se mluvit polsky, mluvila s polským přízvukem a četla vše o 2. sv.válce.
,,Lásko? Nemohla by si aspoň chvíli mluvit normálně anglicky?" zeptal se mě jednou Don, bylo na něm vidět, že ho moje polština přestávala bavit.
,,Omlouvám se, jen potřebuju, aby to potom ve filmu bylo co nejvěrohodnější! Slibuji, že potom už polštinu nikdy z mých úst neuslyšíš ano?"
,,Myslím, že pár dní to ještě vydržím, ale doufám, že svůj slib dodržíš!"
,,No možná budeš muset i pár měsíců!"

Happy birthday Louisa!

12. června 2010 v 20:05 | elba
Dnes má Merylina nejmladší dcera Louisa své 19 narozeniny. Přejeme jí vše nej, hodné sourozence a rodiče (myslím, že už ani lepší mít nemůže!), hodně štěstí a zdraví...prostě všechno jak má být! :-)


Lovely Meryl's photos

10. června 2010 v 20:46 | elba
Nádherné fotečky...Meryl vypadá prostě úžasně..

elba


Je v pořádku...Připravuje velkej mejdan!

4. června 2010 v 12:42 | elba |  Meryl Streep

Je v pořádku...Připravuje velkej mejdan!

Po krátkém osamění a menším zhroucení je Meryl Streep (60) v pořádku. Připravuje je se na oslavu svých 61. narozenin. Už má pronajatý hotel Plaza v New Yorku. Bude se to slavit 21. června a o půlnoci na 22.června si připijou na Meryl Streep a začne pořádná oslava. Bude tam spoustu jídla a drahého pití, objednala si kuchaře ze zahraničí, kteří ji mohou nabídnout různá cizí exotická jídla. Chce si hlavně pořádně vynahradit loňskou oslavu, která byla v malém kruhu rodiny a přátel. Letos pozve snad všechny herce a herečky se kterými si zahrála ve filmech a divadlech. Bude to velkolepé, ale nebudou žádné bližší informace a důkazy co se tam všechno dělo. Novinářům vstup zakázán! Nechce žádné aby byli na ni a na její hosty vytvořené, nebo upravené fotky, které by nebyly pravdivé. Nechce aby toho pak hosté litovali. Jako první byly pozváni: Celá Gummerovic rodina, Sigourny Weawer a její manžel, Amy Adams a plno dalších osobností. Jednoduše říci, bude do velkolepé, takhle narozeniny asi nikdy neslavila sama ona a ani nikdo jiný. Bude to snad první velkolepá událost, při které nebudou paparazzi a ani nikdo z médií. My ji jen můžeme přát, ať se jí oslava podaří a ať si ji užije.

Zdroj: Tady