Udělejte si jednoduchý test o Meryl :)

Květen 2010

Třetí rok

31. května 2010 v 14:53 | elba |  Náše POVÍDKA
Je listopad a my slavíme 1. narozeniny našeho syna Henryho.
,,Všechno nejlepší broučku!" řekla jsem a dala Henrymu pusu na čelo. 
,,Jo, všechno nejlepší!" přidal se ke mně Don. Naše maminky upekly nádherný dort a dědečkové koupili motorku, prý aby Henry nejezdil jako holka v kočárku a vypadal jako pořádný kluk. My mu koupili velikého plyšového medvěda, který byl velký jako jeho postýlka. Oslava byla super, přišli moji bráchové a další příbuzenstvo.
,,No, tak my už půjdeme!" řekla moje rodina.
,,My musíme taky, za chvíli nám letí letadlo!" řekli Donovi rodiče.
,,Dobře, opravdu tady nechcete přespat?" zeptala jsem se.
,,NE" řekli jednohlasně naši rodiče.
,,Nechceme vás rušit!" dodali.
,,No, dobře! Tak ale už jeďte ať nezmeškáte let!" řekl Don.
S Donem jsme je šli vyprovodit a když jsme se vrátili, Henry spinkal ve své postýlce v obýváku.
,,Podívej se na něj !"
,,Jo,vypadá jako andílek!"
,,Hm, ale s ďáblem v těle! " tomu jsme se oba zasmáli. Don odnesl Henryho do postýlky v ložnici a já se šla zatím umýt. Napustila jsem si horkou vodu a do ní dala pěnu. Lehla jsem si do ní a připadala si uvolněná. Po dvou hodinách jsem vylezla a šla do ložnice. Otevřela jsem dveře a zůstala v nich stát. To, co jsem uviděla byl pohled přímo pro Bohy. Don ležel v posteli a k němu se tulil Henry. Vypadali tak roztomile, až mi bylo líto je vyrušit.

Blekovka č.4-druhá šance

27. května 2010 v 16:43 | elba |  Bleskovky
Ahoj,tento měsíc jsme sem dávaly bleskovu, jelikož se vám nikomu nepodařilo uhodnout šaty, ketré podle nás by Meryl nejvíce slušely, tak vám pomůžeme. Odstranily jsem šaty, které jste tïpovali. Všechny jsou nádherné. My jsme si do nich zkoušely dát Merylin obrázek a ty zelené ani červené jí moc neseděly. ze zbylích čtyř šatů máte druhou možnost si tipnout, ketré jí podle nás sednou nejvíce. Pište prosím....
Takzě napiš do kometů:
1. přezdívka
2.blog
3.odpověd ( číslo šatu )
4.proč si vybrala tyhle šaty
5. co na diplom


ŠATY ČÍSLO 1


ŠATY ČÍSLO 2


ŠATY ČÍSLO 3


ŠATY ČÍSLO 4

Potajnu se opíjela ve sklepě!!!

27. května 2010 v 14:01 | elba |  Meryl Streep

Potajnu se opíjela ve sklepě!!!

Meryl Streep, nedávno promluvila o jakokdyby druhém životě, který tajila. Neměla žádnou práci, připadala si jako bezdomovec. I když bydlí v nejdražší čtvrti v Americe. Byla tak zklamaná, osamělá a nic neměla na práci. A tak, když odjeli všichni členi její rodiny, šla do sklepa kde má zbírku různých vín a alkoholu, tak si otevřela jednu skleničku a z jedné to byly až desítky skleniček. Její nejbližší kamarádka v této době natáčí tři, čtyři filmy a tak se nemůže Meryl věnovat. Hned Jak se to Sigourney doslechla, dala si pauzu a začala pobývat zase s Meryl. Před Sigourney Meryl nepije. Meryl sama o sobě ani neví, proč začala pít. Možná kvůli pocitu prázdnoty a vyčítek. Pila zhruba ani ne 2 týdny, ale i tak, pila hodně. Taď je u ní zase manžel a její rodina s její nejbližší kamarádkou Sigourney Weaver. Jak jistě víme, Sigourney se proslavila filmem Vetřelec, který má i pokračování a jistě si ji pamatujeme ze svůdné komedie s Jennifer Loe Hewit a Ray Liota. Sigourney byla kdysi nepřítelkyní Meryl, ale jedna chvilka z nich udělala nejlepší přítelkyně. Sigourney má na Meryl asi nejlepší vliv. Proto dala Meryl do latě a možná ji přihodila job.

zdroj:http://marylouisestreep14.blog.cz

Druhý rok společného života

22. května 2010 v 21:01 | elba |  Náše POVÍDKA
,,Připadám si jako koule, která bude ještě o něco větší." když si takhle stěžuji, Don se mi vždy jen vysměje.
,,Ale to není pravda! I když si o něco větší, než normálně, pořád jsi moje krásná a chytrá žena, kterou miluji nadevše na světě." a poté mě vždy políbí a pohladí bříško. Na tento rok, jsem odřekla všechno natáčení, abych se před porodem nestresovala a potom abych mohla být s naším chlapečkem. I Don si vzal méně práce, aby byl se mnou a potom s Henrym. Od všech našich příbuzných jsme dostali hrozně moc rozkošných oblečků, hraček a plenek.
Týden před termínem jsem si sbalila tašku, abych pro všechny případy byla připravena na odvoz do nemocnice.
13. listopadu ráno mi začaly první bolesti.
,,Lásko, jsi v pořádku?"
,,Ne,myslím, že už to asi začalo!" a zaskučela. Don nastartoval auto, vzal mi tašku a pomohl mi nasednout do auta.
,,Zlato, já se bojím!" řekla jsem, když jsem ležela na sále a Don mě držel za ruku.
,,Neboj, všechno bude v pořádku!" utěšoval mě.

Klid Noci

20. května 2010 v 13:49 | elba
Dnes 20.5. 2010 budou dávat na Barrandově Klid noci. Film začíná ve 22:40.
Je trošičku víc strašidelný, třeba já mám potom menší problém usnout..určitě se koukejte!

Amy Adams má holčičku

20. května 2010 v 12:55 | elba

Amy Adams má holčičku

Talentované herečce Amy Adams, která si zahrála po boku Hollywoodské hvězdy Meryl Streep ve filmech Pochyby a Julie a Julia se narodilo vysněné dítě a to holčička. Holčička se jmenuje Aviana Olea Legallo. Amy a její snoubenec Darren Legallo jsou velmi šťastný.
"Já a moje holčička jsme doma a jsme moc šťastný." Říká Adamsová. "U nás je každý teď šťastný." Dodává Darren. Krátce po oznámení Amyného těhotenství už byli rozhodnuti zjistit pohlaví dítěte. "Myslela jsem, že čekám chlapečka. Neměla jsme vůbec tušení, že je to děťátko k mé osobnosti." Říká Amy. Adamsová ale také říká, že roke Julie Powellové ve filmu Julie a Julia jí dala velikou ponaučenost a že se dokáže starat o své vlastní potřeby.

První rok společného života

15. května 2010 v 19:04 | elba |  Náše POVÍDKA
Po svatební cestě jsme oslavili první společné Vánoce. Slavili jsme je spolu s moji rodinou a na Boží hod vánoční jsme odjeli k Donově rodině do Indianapolis. Silvestra jsme si velice užili, ale prošvihli jsme novoroční oběd, protože jsme vyspávali po párty noci.
,,Oh God! Vstávej!" řekla jsem a zatřásla s Donem.
,,Co..co se stalo?" zeptal se vyděšeně.
,,No, skoro nic, až na to, že jsme prospali náš první novoroční oběd."
Don se usmál a řekl:
,,Nevěděl jsem, že si na takovéhle věci tak potrpíš..." a šibalsky se na mě podíval. Otočila jsem se od něj na druhou stranu a dělala jsem, že jsem se naštvala. Don se však jen pousmál, chytl mě okolo pasu a přitáhl k sobě. Políbil mě a já mu polibek opětovala. Začali jsme se vášnivě líbat. Don poté pokračoval od mých úst až k... V tom nejlepším začal zvonit Donův mobil. Oba jsme se hrozně lekli.
,,Omlouvám se lásko, můžu to zvednout?" a prosebně se na mě podval.
Teď už sem byla doopravdy naštvaná, protože jsme se před Vánocemi domluvili, že během této dovolené nebudeme zvedat pracovní telefony. Mě už také volali ohledně domluvy na filmu Kramerová vs. Kramer, ketrý se měl začít natáčet.
,,Mně je to jedno, dělej jak myslíš!" oblékla jsem si župan a odešla z ložnice.

DWP

15. května 2010 v 18:43 | elba
Ahojky,jak si užíváte víkend? No, dnes se nezapomeňte dívat na Ďábel nosí Pradu. Dávají to na Primě a v hlavní vysílací čas-20:00! Přeji příjemnou podívanou!:-)

Svatební cesta

12. května 2010 v 12:00 | elba |  Náše POVÍDKA
,,Jak si představuješ trávení naší svatební cesty?" zeptal se mě Don.
,,Copak by asi tak mohli muž a žena dělat, aby jim uteklo pár hodin v Paříži. "
,,Ale no tak Ms. Streep.." řekl a přitáhl si  mě k sobě blíž.
,,Ale no tak Mr. Gummer, hned teď spolu začnem......." přitiskla jsem se k němu ,,....NAKUPOVAT!!"
Don nestihl ani nic říct a už jsem ho táhla pryč z hotelového pokoje. Když jsme nastoupili do výtahu zaptal se:
,, Já myslel, že chceš dělat něco užitečnějšího...!"
,, No, stěžoval sis, že nemáš co na sebe! Přece nechceš, aby se všude povídalo, že manžel hollywoodské herečky chodí jak nějaký hastroš od popelnice, ne?"
,, Oh, jistě, že ne! To by přece byla pro vás ostuda, že madame ?" usmáli jsme se na sebe a chytli se za ruce.

Meryl Streep: Dcera jí hrála starší sestru

12. května 2010 v 7:05 | elba
SERIÁL: Slavné matky a jejich dcery. Někdy je podoba ohromující. O to hůř se pak žije ve stínu rodiče. Mamie Gummer, dcera oscarové herečky Meryl Streep, ale nikdy tento problém neměla. Matku následuje i v kariéře. Meryl ji podporuje. Ve filmu Dům duchů dceru dokonce nechala ztvárnit starší sestru své postavy…

Už od chvíle, kdy se narodila, se Mamie nestala jen biologickou dcerou Meryl, ale i filmovou. Jako batole ztělesnila dítě Streep a Jacka Nicolsona ve filmu Hořkost. A nebylo to naposledy. Pro filmové producenty je požehnáním. Ze slavné Meryl nemusí během retrospektivního filmu dělat dvacítku. Je tu biologická kopie, krásná Mamie, jež maskérům a digitálním technikům ušetří práci.

Stejný blond odstín vlasů, obočí. Výrazný nos a identické rty. Klenuté lícní kosti s mimickými vráskami kolem úst. Jen tvar očí, které má dcera trochu menší a obočí, jež je rovnější, dává tušit, co z podoby zdědila po otci. Matka a dcera ale nesdílí jen podobné rysy. Mají i stejný minimalistický vkus. O to víc je podoba někdy až matoucí. Kdyby je nedělila jedna generace, téměř by vypadaly jako dvojčata.


Dětství v šoubyznysu
Pro malou holku nebylo lehké být často bez mámy. Meryl kvůli zaměstnání nebyla často doma. Prožívala životy svých postav. Děti bydlely střídavě na farmě v Connecticutu, někdy v Los Angeles. Podle toho, kdy měla maminka volno. Možná i proto Mamie tak zatoužila stát se herečkou. Když v mnoha filmech hrála Merylinu dceru, mohla s ní alespoň chvíli být. Okusit život, pro který ji matka pravidelně opouští.

I když má Mamie, celým jménem Mary Willa, tři další sourozence, bratra Henryho a sestry Luisu a Grace, byla to ona, která se rozhodla jít ve šlépějích Meryl. Aby neměla protekci, nechala si příjmení po otci, sochaři Donu Gummerovi. Nestála o slávu, kterou si i její matka tak pečivě drží od těla. Nezajímal ji ani bleskový vzestup kariéry, který by určitě nastal. Chtěla jen hrát... Ač zvolila stejnou životní vášeň jako matka, herectví, rozhodla se dosáhnout uznání sama za sebe. A daří se jí to.

Zdroj:http://prozeny.blesk.cz

Lovely T-shirts!!

11. května 2010 v 13:48 | elba
Dneska ráno jsem měla trochu času, tak jsem hledala nějaké obrázky a našla jsem tyhle dvě trička!! No,nekoupili byste si je?:-D Já určitě!!:-D
elba
elba

Mamma mia! 2

10. května 2010 v 20:07 | elba

Mamma mia! 2

Mamma Mia! 2
Muzikál, který se stal hitem předloňského léta, si o nějaké to pokračování přímo říkal a také se ho nejspíš dočká. Ne však dřív, než za dva roky: zatím se totiž neví, jaké bude obsazení. Původní ansámbl zřejmě ne.

Louisiny narozeniny..?

9. května 2010 v 19:04 | elba
Ahojky,chtěla jsem se Vás zeptat, jestli náhodou někdo nevíte, kdy má Louisa Gummer narozeniny? Já to totiž nikde nemůžu najít, tak jestli někdo víte, tak mi prosím napište! Mooc děkuju!!:-)


Prosím o hlas

7. května 2010 v 19:22 | elba
Ahoj, tak máte další díl naší povídky a zajímalo by nás, co si o tom myslíte. Takže jsme založily takovou anketku..Neberte to jako samochválu..:-D Hlásněte!:-)

Svatba

7. května 2010 v 17:45 | elba |  Náše POVÍDKA
,,Ano."odpověděla jsem před oddávajícím.
,,A nyní si můžete vyměnit snubní prstýnky a dát první svatební polibek."
V jádru srdce jsem cítila, že dělám správnou věc, když si beru muže svých snů. Vyměnili jsme si prstýnky, Don se na mě šťastně podíval a pak jsme se při potlesku svatebních hostů políbili. Odešli jsme z altánku, ve kterém jsme se brali. Kousek opodál stál kočár tažený bílými koňmi, do kterého jsme nasedli  a odjeli na svatební hostinu, která se konala  u mých rodičů na zahradě. Stůl byl uprostřed prostorné zahrady, ke kterému koně nemohli dojet,protože můj tatínek se rád staral o svůj trávník, na který nedal dopustit natož aby tam jeli koně.
,,Můj nový manželi, mohl byste pro mě něco udělat?"
,,Ale zajisté, má drahá ženo, copak si přejete?"
,,Byl bys tak hodný a donesl mě ke stolu? Jinak by tatínek nadával, že bude mít v travníku díry od mých bot!"