Udělejte si jednoduchý test o Meryl :)

Duben 2010

Zasnoubení

29. dubna 2010 v 16:39 | elba |  Náše POVÍDKA
,,Vezmeš si mě?" Jsem v šoku, nevím co mu na to mám říct, protože si myslím , že je ještě moc brzy. Známe se pár měsíců a on si mě chce vzít? Všiml si,že se tvářím zaraženě. Chytil mě za ruku a provinile se na mě podíval.
,,Co, stalo se něco, udělal jsem něco špatně, něčím jsem se tě dotknul?" ,
,Ne, promiň jen jsem se zamyslela, jestli tento krok není moc uspěchaný."  A ON mi naštvaně odvětil (Asi si myslel, že bez váhání odpovím ano!).
,,Pořád máš plnou hlavu Johna, co ?" Tázavě jsem se na něho podívala a rozbrečela se. Chtěl mě obejmout a omluvit se, já se jeho obejmutí vyhnula a utekla jsem z bytu. Seběhla jsem a sedla si na schody u vstupních dveří paneláku. Po chvíli jsem uslyšela kroky, ale neotočila jsem se. Byl to Don. Sedl si vedle mě,objal mě, omluvil se a já jsem si položila hlavu na jeho rameno.
,,Miluji tě!"  Takhle jsme tam seděli dokud jsem se nezačala klepat zimou.
,, Nepůjdeme nahoru, celá se klepeš." Kývla jsem hlavou na souhlas....

Meryl konečně v tv!!

27. dubna 2010 v 14:03 | elba

Meryl bude konečně po dlouhé době v televizi. Tentokrát dávají film, který všichni jistě znáte..Ďábel nosí Pradu. Dávají ji ho 15.5, na Primě a od 20:00..Určitě se dívejte!!:-D


BEAUTY PHOTOS

27. dubna 2010 v 13:52 | elba
Ahojky, brouzdala jsem po internetu, jestli náhodou nenajdu nějaký Meryliny fotky. Našla jsem jich hrozně mooc..:-) Zatím Vám sem dávám tyhle dvě..Že jsou nádherné??:-D
elba

Seznámení

24. dubna 2010 v 22:08 | elba |  Náše POVÍDKA
Tohle je první část našeho vyprávění, které vymýšlíme asi 4 měsíce a teď jsme se rozhodly ho pro vás sepsat.Doufáme, že se vám bude líbit.. Pište vaše názory do komentů, zajímají nás!!!

 1978
Jsem zasnoubená se svým kolegou z filmu Lovec jelenů Johnem Cazalem, se kterým bydlím v jednom bytě. Ale John 12.března 1978 podléhá rakovině kostí. Z našeho bytu jsem se musela vystěhovat. Můj bratr Harry má kamaráda Dona Gummera, který cestuje po Evropě a má volný byt.
,, Jestli chceš, tak se tam nastěhuj dokať si něco nenajdeš.'' 
,,Tak OK,díky.''   Nastěhovala jsem se do Donova bytu hned druhý den.....

Konečně bych chtěla mít vnoučata a něco ještě zažít

24. dubna 2010 v 11:11 | elba |  Meryl Streep

Jsem dost stará a nemám ještě žádné vnoučata. Doufám, že mé děti, mi tento dar dají. Trochu mě to mrzí, protže se jich chci dožít. Mám dost veliký věk, který mi každý den narůstá. Sice se poslední dobou často chodím bavit a připadám si mladší, ale když jsem doma v klidu, připadám si hrozně stará, dokonce ještě starší než jsem. Ve svém životě bych toho chtěla ještě hodně zažít. Konečně někam cestovat, pořádně poznat svět. Ráda cestuju, ale spíše cestuju jen za natáčením. Je tolik částí Ameriky, které ani neznám. Prostě jsem celý život dřela, herectví není nic lehkého. Celý život namáhám mozek a čím dál hůř se mi všechno pamatuje. Sice si pamatuju texty svých rolí nebo písní které jsem nazpívala ale jinak nový scénář se naučit mi dělá někdy problém. Ale vždy mi s tím někdo pomůže. Teď se už zase trochu krotím s tou zábavou, radši zajdu s nějakými přáteli do města, do různých obchodů a cukráren. V cukrárně jsem poměrně často, nejvíce se Sigourney a nebo Amy Adams. Je s nima sranda. Ale s Amy nebývám tak často, sama má starostí dost, když je těhotná a pořád unavená. Sigourney už taky brzdí, kvůli filmům které zrovna točí a vždy když má volno tak je semnou, někdy mám výčitky že si ji kradu její rodině, ale jí to nevadí. Manžela má pořád v práci, tak jako já a její dcera má svou hlavu tak, jako ty moje. Když budu mít čas tak na pár týdnů pojedu možná někam do Evropy po památkách a tak různě. Chci to zažít, a užít si života.


elba

Slib

22. dubna 2010 v 16:43 | elba
Ahojky,jelikož jsme sem teď moc nechodily,kvůli povinostem do školy atd..,V první řadě bychom chtěly poděkovat Adusce,která nám opravdu moc pomáhá s blogem a ja nevím s čím ještě,takže ti opravdu mockrát děkujeme!!Za druhé děkujeme Terce,za její úžasnou povídku!Je vážně skvělá!Tobě taky patří veliký díky,protože si nás přivedla na jednu věc,..kterou Vám neprozdradíme,ale kterou už brzy poznáte...Nad touhle věcí,už přemýšlíme opravdu dlouho,jen nás nenapadla zveřejnit na blogu!Takže ještě jednou Vám holky děkujeme a samozřejmě děkujeme i Vám ostatním,kteří náš blog navštěvujete, a doufáme,že budete i na dále!!DÍKY!!!God bless you! Meryl with you forever!!:-D
elba

Facebook........

18. dubna 2010 v 19:33 | elba |  Drby
Nejlepší. Idea. Idea. Ever. Vůbec.
Nějaký geniální malý kluk s vysokou školou se rozhodl vytvořit skupinu na facebooku, která požadovala, aby se Meryl Streep objevila v příštím Lady GaGa videoklipu, a my myslíme, že se to má stát!
 Umíte si představit jaké vylomeniny, které by se dostat do dohromady?
Je třeba, aby kompletní hudební video trilogie s ní!
Meryl, Rock a GaGa !!!!!!

Eliška je česká Meryl Streep

18. dubna 2010 v 19:30 | elba |  Drby
Jestli mi v poslední době něco OPRAVDU zlepšilo náladu, tak to byl snímek Ženy v pokušení od Jiřího Vejdělka. Ochotná, usměvavá, skromná, profesionální a krásná. Celá Meryl
Streep. Eliška Balzerová je pro mě symbol poctivého komediálního herectví, její "návrat" na scénu mi připomíná stejné okouzlení, jaké ve mě vyvovala Meryl Streep v muzikálu Mamma Mia.                              
Tak jestli chcete příjemně nastarovat jaro, jděte na Ženy v pokušení.

Vogue (France, May 2010)

18. dubna 2010 v 19:26 | elba
No,neslučí jim to?Meryl bypadá tak nějak svůdně,že?:-D
  • Na 1. fotce: Meryl Streep, Julianne Moore, Gwyneth Paltrow, Kate Winslet, Naomi Watts a Penélope Cruz
  • Na 2. fotce: Meryl Streep a Penélope Cruz

OMLUVA

15. dubna 2010 v 7:04 | elba
Ahojky,omlouvám se,že sem teď moc nechodím,ale pořád píšeme písemky,tak mi nezbývá nic jiného než se učit!!:-( Doufám,že od příštího týdne se to změní!!:-) Tak sem choďte dál..:-)
                                                                                                                              Vaše BestMeryl


elba

Meryl jako nevíc sexy žena nad 60

9. dubna 2010 v 17:07 | elbaNa internetu se volily nejvíc sexy herečky ve čtyřech kategoriích. Do třiceti, čtyřiceti, padesáti a šedesáti. Ale všechny nás samozřejmě zajímá kategorie nad 60 :D
 1. Meryl Streep
 2. Sigourney Weaver
 3. Susan Sarandon
________________________________
Zdroj: marylouisestreep14.blog.cz

pro vas od mne

4. dubna 2010 v 22:00 | elba
elba

FUNNY?PHOTO:-D

4. dubna 2010 v 21:50 | elba
tady máte dvě fotky,jedna je docela vtipná,ale ta druhá..no,nevím,posuďte sami!!:-DTu první,jsem si úplně zamilovalaaa..!:-*:-D

elba

Happy Easter

4. dubna 2010 v 21:47 | elba
Ahojky,přeji všem veselé Velikonoce a holkám ať Vám kluci moc nenasekaj!:-D Užijte si je!:-D
elba

Rozhovor

4. dubna 2010 v 20:10 | elba
Meryl Streep, 60, má 16 oscarových nominací, více než kterákoli jiná herečka, ale vyhrála jen dvakrát - za film Kramer vs Kramer (1979) a Sophiina volba (1982). Ve svém filmu, Pochyby, Streepová hraje super-přísnou sestru Aloysius katolické školy.

Byla to zábava hrát ošklivou jeptišku?

Byla to legrace. Tak učila jsem se , jak byl den strukturovan pro ni. Tam byly modlitby za rostoucí, modlitby pro oblékání, modlitby k jídlu. Každá část dne byla velmi vědoma toho a byli jste při vědomí, kde jste byli s Bohem a velmi jasné je, kde jste byli ve své práci.

Měla jste divný pocit jako jeptiška , když jste byla holka?

Ne, nikdy. Ale já jsem měla kamarády, kteří se i oni cítili, povolání, oni cítili, že oni byli voláni. Myslel jsem, že to bylo napínavé: Chcete-li mít hlas přijde k vám v noci.

Pravda je jedním z filmu témata. Leží vůbec oprávněně?

Co dělám teď? Všichni jsme jednali, prezentujeme sami sebe určitým způsobem jsme se hádali reality na vlastní potřebu, stejně jako my můžeme. Krásná věc na tom je, že herectví je to úleva od hraní.
Máte ještě pochybnosti o tom, jak dobrý herec, že jste?
Ach bože, ano. Protože jsem herec, já jsem jako novinář, neustále nezaměstnaný. Jsem sériově zaměstnána krátkou dobu a pak hledám kolem. Co mám dělat teď? Jak budu mít zdravotní péči  když děti my vyrostli? Je to velká nejistota života, ale jeho nejistotu a jeho tok je jakýmsi nutným Myslím, že se dá dělat svou práci dobře.

Co jste Mamma Mia! udělala pro vás?

To byla radost od začátku do konce. Právě jsem dokončila hrát  Matku Kuráž a její děti v Central Parku, a [producent] Judy Craymer, [ředitel] Phyllida Lloyd a [spisovatel] Catherine Johnson všichni přišli ke mně a řekli: 'Viděli jsme Matka Kuráž a myslíme si, měla byste být Mamma Mia! ' A já si pomyslela: 'Jo, je o tom ne-třeba přemýšlet.' Milovala jsem to. Když jsem poprvé viděl show se svými dětmi, zamilovala jsem ji. Je to benigní věc do světa a potřebujeme nějaké benigní laskavost!

Jak jste se na to připravila?

Poslouchala jsem s největším Abba hitů CD. Benny [Andersson] mi ho dal.
Je to pravda že, Benny chce, aby se záznamovalo s vámi?
Myslím, že je trochu blázen. Vím, že je skvělí zpěvák,a já jsem šťastný, že ho znám. Vím, co je být skvělým zpěvákem. Jsem OK. Jsem herečka, která zpívá.

Jak  úspěch filmu změnil vás?

Nějak mě změnilo vnímání sebe s finančnímu konci filmu podnikání, s chlapi. Teď říkají: 'No, tak to dáme do Mamma Mia! slot ', který je také v Ďábel nosí Pradu . Mám letní slot, jako bych byla Will Smith. Je to prostě neuvěřitelné. Nemyslím si, že vnímání sebe a mojí rodiny nebo mých přátel, nebo s dalšími subjekty mě změnilo.

Právě jste vyhrál nejlepší herecký výkon od Screen Actors Guild a byla nominována na řadu ocenění. Mají ještě něco znamenat?
Přeji si, abych mohla cítit je. Je toho názoru, jako by se to dělo někomu jinému. Cítím vzrušení a nervozitu z těchto slavnostní předávání cen a já jsem se dostanu do potu co na sebe.

Jaké to je považována za největší žijící herečku?

To je něco, co jsem jen cítila, když jsem seděla s novináři. Nemám pocit, že v mém každodenním životě, to určitě ne, když jsem se svou rodinou.
Zdroj: By SCOTT TENORMAN-Friday