Udělejte si jednoduchý test o Meryl :)

Březen 2010

Prosím o pomoc!

30. března 2010 v 21:35 | elba
Ahoj,určitě jste si všichni všimli,že se mi tam furt plete ten obrázek z Adaptace..!:-( Sice vím,jak se to odstraňuje(teda aspoň doufám!),ale nějak mi to nejde..takže kdyby jste byl někdo tak ochotný a poradil mi..třeba bych vám napsala i heslo,prtože já jsem na tohle trochu levá!:-D Takže mooc děkuju a někdo se PROSÍM OZVĚTE,zkuste to co nejdřív!
                                                                                                                 Best Meryl
elba

Muj diplomek

30. března 2010 v 21:24 | elba
Moc děkuju za tento nádherný diplomek Merylce SB ! Nejen tenhle je nádherný..všechny se ti mooc povedly!:-D A mooc tě prosím,kdybys mi mohla na e-mail poslat ty fotečky, o kterém jsem tě poprosila?!Děkujuuu:-*:-)elba

Most beautiful Meryl Streep's photos!!

23. března 2010 v 20:47 | elba
Tady máte pár..možná víc překrásných Meryliných foteček!:-*Někteé jsou z filmů,jiné jsou trochu starší..dokonce je tam i fotka,kde je Meryl v nějakém sportovním úboru!:-DTaky jsou tam dvě animačky a snad nejhezčí fotka je ta třetí od konce!:-) Pak napište,jak se Vám líbí!
elba

elba

Bude se točit Mamma Mia 2 ?? Nic o tom nevím!

21. března 2010 v 19:01 | elba

Achjo,dělají si ze mě srandu že jo? To přece nejde,aby Meryl nehrála v Mamma Mia!2,to není normální! Zrovna jí takhle vyškrtnout..bez ní to nebude ono..:(

Nedávno jsem slyšela že už je připraven projekt na Mamma Mia 2, ale jaksi mě z něj vyškrtli. Amanda tam bude hrát, dokonce prý už podepsala a mě nic řečeno nebylo. Alespoň kdyby mi řekli do očí, že mě tam nechtějí, nebo tak, ale tohle beru jako největší podpásovku! Strasšně mě to vytočilo, protože mi při natáčení prvního dílu říkali pořád jak jsem důležitá a tak a teď na mě nějak zapomněli. Řešit to dál nebudu, protože bych byla jen naštvaná a hnusná na ostatní, jen mě to dostalo. Budou tam nejspíš hrát všichni co tam hráli, až na mě. Pro mě to bude trapné. Budu odstrčená. A nejvíc mě štve, že jsem byla s Colinem a Amandou před pár dny na jednom večírku a nic mi neřekli. Dokonce od nich jsem tak nějak vytušila, že bude další díl. Pak jsem se ujistila a co, je to pravda. Když mě tam neobsadí, tak jsem teda zvědavá, kdo bude hrát Donu. Kterou ženu tam obsadí, jen aby mi byla podobná. No prostě to nechápu, no. Když mě tam neobsadí, tak se prostě užírat nebudu. Nejsem tak zbabělá, abych pravdu přijala. Já jen když krutou pravdu příjmu, tak se pak uzavřu do sebe, ale to teď se Sigourney nehrozí. Ta mě ve štychu nenechá. Alespoň ta ne. Co se týče režiséru Mamma Mia tak mě velmi zklamali.
zdroj:http://marylouisestreep14.blog.cz/

''The Hours'' Press Conference (Los Angeles)2002

20. března 2010 v 9:38 | elba
Meryl tady vypadá vážně kouzelně....:-*:-)

elba

Fim Adaptace v televizi

18. března 2010 v 14:17 | elba
Ahoj všichni..! Dne 27.3.2010 ve 21:15 budou na Barrandově dávat film s Meryl a to Adaptaci. Ve filmu hraje například Nicholas Cage,Tida Swinston atd..
Takže rozhodně se koukejte!!:-)

Meryl Streep: Mám spoustu volného času

18. března 2010 v 13:49 | elba

Mám spoustu volného času. Žádné filmy netočím, tak jsem pořád doma a nebo na nějaké vycházce. Doma většinou uklízím a prostě dělám domácké práce jako každá žena. Moc mě to baví, je to příjemné si odpočinou od stresu a plné hlavy myšlenek. Takhle když jsem doma si úplně vyčisím hlavu a jsem pak celý den v klidu a mám dobrou náladu a jsem šťastná. Více si všímám své rodiny, zvířat prostě všeho, i maličkostí a detailů. Když nejsem doma tak jsem většinou někde na nákupech se Sigourney a nebo na obědě se svými kolegy. Večer, když se mi chce tak jdu na nějaký večírek do společnosti. Většnou beru Dona ale tomu se poslední dobou nechce, protože má moc práce. Většinou i když se mi nechce, tak mě Sigourney donutí jít s ní. I když si říkám že to bude nuda nebo prostě když se mi fakt nikam neche, tak vždycky říkám, že jsem ráda, že jsem šla. Dost se poslední dobou bavím a je mi lépe než před tím. Můj život chtěl velkou změnu a teď ji mám. Dokonce se cítím mladší a je to na mě vidět. Každý mi to říká, i Don si všímá změny. Teď se cítím odpočatá, z ničeho nejsem vystresovaná, jsem klidná a zase srším samý vtip. To je u mě doma teď na denním pořádku. Dlouho jsem nebyla nikde v kině, nebo v nějakém muzeu a plno dalších. Napadlo mě že bych třeba odjela na pár týdnů do francie, prostě na chvíli vypadnout z USA. V plno zemích jsem byla jen jednou a líbilo se mi tam, tak mě napadlo že bych jela tam kde se mi to líbílo. Napadá mě plno zemí, ale uvidím. Zatím jsem ráda že jsem odpočatá a teď bych to neměla přehánět. Nesmím být tak do všho hrrr. Musím zase zpomalit, nejsem totiž tak mladá jak se teď cítím. Sice je mi dobře, ale člověk nikdy neví co se stane. Můj volný čas mi dodává sebedůvěru, kteou jsem ztratila. A na Oscary už nemyslím, nejvíc mě mrzí to, že tam byl semnou můj bratr a já si ho nevšímala. Za to se cítím špatně. On semnou mluvil a já si nevšímala, jediné co vím že sem mu řekla že mám strach a on mě uklidňoval a pak jsem mlčela i přesto že na mě mluvil. A když jsem nic nezískala, tak to bylo ještě horší, to jsem pak nemluvila na něj vůbec. Moc mě to mrzí, ale o nmi to dopustil. Dokonce na večírky chodí semnou a Sigourney, jsou dobří přátelé už léta. A teď se bavíme všichni. Dokonce i má nejmladší dcera mě vyhání ať se jdu bavit. Prý nemám být zalezlá doma když mám volný čas. Prý kdyby ho měla taky tolik, že by ani domů nechodila. V Pondělí mám schůzku ohledně nějaké smlouvy na film, tak uvidím co to bude. A dokonce uvažuju že si dám tak půl roku pauzu. Pak bych zase začala točit nebo psát, ale to ještě uvidím.
Zdroj:http://marylouisestreep14.blog.cz/

Meryl Streep: Už netrucuju kvůli Oscarům,život mi běží prostě dál..

16. března 2010 v 18:35 | elba

Už netrucuju kvůli Oscarům, život mi běží prostě dál...

Uvědomila jsem si, že trucování nemá cenu, Oscara tak jako tak nezískám. Sem tam mě top zamrzí, ale uvědomila jsem si, že vůbec nejsem se svými kamarády, kolegy s filmů a sousedy vůbec v žádném styku, prostě se vůbec nevídáme. A tak jsem si řekla že to musím napravit. Se Sigourney budu pořádat večírek ale u ní doma protože má o něco větší dům, a ještě když mi to sama nabídla tak jsem to přijala, protože si potřebuju s každým popovídat a odreagovat se. Sigourney mi sama poradila ať udělám večírek klidně u ní doma nebo kde budu chtít. Prý vidí jak se ještě sem tam trápím a že ji to dělá starost. Je moc dobrá kamarádka tak jako všichni které znám a se kterýma jsem ztratila kontakt a už nevím ani kdy to bylo. Uzavřel jsem se do sebe a když sem mluvila tak to bylo doma s mou rodinou, nebo při natáčení filmů se svými kolegy. Po natáčení se šli mí kolegové bavit a já jsem nešla a šla do svého pokoje v hotelu, pokud jsem nenatáčela blízko svého domu a nebo jsem teda dojela domů a tam sem prohodila pár slov se svými dětmi, Donem a kocourem. I Don si toho všímal ale já jsem ho nějak poslední dobou nepozorovala a ani si ho nevšímala. Na Oscary semnou ani jít nechtěl, tak jsem tam vzala svého bratra, který to pozvání srdečně přijal, ale taky si všiml že semnou není něco v pořádku. Dlouho jsme se neviděli a já si s ním ani pořádně nepopovídala. To ho velmi mrzelo. Kdybych se asi neusmířila se Sigourney asi bych byla pořád uzavřená do sebe a zase bych ztratila vědomí o přítomnosti. Je dobře že mi Sigourney promluvila do duše, začala jsem se jinak chovat a i Don si toho všiml a řekl mi ,,Že by se má krásná, chytrá žena jménem Meryl vrátila?''. Měl velkou radost a řekl že mám být s kamarády častěji, že sem pak rozumná žena a ne nějaka zapštklá stará žena. Tomu jsem se smála a Don řekl ,,Další dobrá zpráva? Už sem te něviděl usmívat se doma ani nepamatuju.'' Byla jsem ráda a řekla jsem si že když nejsem v kontaktu s lidmi, tak že jako kdyby hroutím. Uvědomila jsem si, že když sem nedostala Oscara, tak že tím se to ještě zhoršilo. Ještě že mám Sigourney, ta mi dokázala pomoct nejvíce. Děkuju ti, za všechno co jsi pro mě udělala. Už jsem obvolala pár známých jestli by přisli na ten večírek a zatím všichni souhlasili, ještě se neví přesné datum, ale za to vím, že mě mí známí neodřízli tak, jako já je. Už jsem zase normální člověk a dokonce si tak připadám.
To co Don řekl,je vážně hezký!!Že jo?:-):-D
zdroj:http://marylouisestreep14.blog

Meryl Streep:Bojím se osvou kariéru

16. března 2010 v 18:34 | elba
Jelikož mé filmy už nejsou to, co bývaly dříve, mám jisté pochybnosti o tom co semnou bude. Je to všechno nejisté, alespoň pro mě. Šance dostat se do nějakého filmu s přibývajícím věkem je velmi složité a bojím se že už pro mě dokonce nemožné. Vůbec nevím co budu dělat. Když nesotanu smlouvu na nějaký film začnu filmy režírovat sama a začnu obsazovat do filmů herce, kteří se dokážou přizpůsobit scénáři a ději. Jen doufám, že dokážu vytvořit sledovaný a zábavný film, u kterého se budou diváci smát. Nějak se začínám chytat na romantické filmy, tak nejspíš bych se mohla pokusit ztvárnit alespoň průměrný romantický film. Jsem sice zvyklá hlavně na drama, ale v životě se má zkusit mnoho a romantické filmy mě baví stejně jako drama. Člověk v mém věku je rád, že se mu vůbec naskytne nějaká šance zahrát si ve filmu nebo jen tak něco ztvárnit. No uvidím jak se to ještě vyvine. Radši moc nemyslím do budoucnosti, protože nerada plánuju. Jen si připravuju záložní plán a vůbec co budu dělat když žádnou šanci nedostanu. Vim jen jistě, že natočím film za pár let se Sigourney Weaver a to je asi vše co vím jistě. Neplánuju jen proto, že když se mi něco z mého plánu nepovede tak mě to pak strašně mrzí, proto radši žiju přítomností. Nezabývám se nějak moc minulostí, jen ráda vzpomínám na to, jak jsem odstartovala svou kariéru. Dost těžce jsem se proslavila a dokonce pomocí, ale teď je pro mě těžké si připustit, že bych měla skončit. Radši na to nemyslím. Jen se trochu bojím a jsem vystresovaná ale s tím mi pomáhá Sigourney, za co jí jsem strašně moc vděčná. Dodává mi sílu, hrdost, odvahu, tip a plno dalších vlastností a to my posledních pár let nějak scházelo. V televizi je jednoduché se přetvařovat, ale ve skutečném životě to tak nejde, nebo by jít nemělo. Dělá to z člověka kterého znáte úplně jiného člověka. Nějak svou budoucnost překousnu a dokonce mi všichni říkají, že jsem, hloupá když nad tím uvažuju, protože prý mi bude nabídnuto tolik rolí, že nebudu vědět kterou příjmout, nebo ne. Tak jen doufám, že to bude pravda.
Zdroj:http://marylouisestreep14.blog.cz

Meryl Streep: Někdy je mi smutno po normálním životě

15. března 2010 v 14:33 | elba

Meryl Streep: Někdy je mi smutno po normálním životě

Meryl Streep povídá bulváru: "Někdy bych byla radši normální pracující člověk, ktery chodí do práce na směny a ne jak já. Já která žije ve stresu že se něco stane s naší rodinou a nebo že ve filmech neuspěju a skončím jako nejhorší. Kdybych nebyla herečkou kreslila bych komiksy a nebo bych dělala knížky pro malé děti. Vím jistě, že kdybych nebyla herečkou, tak že bych byla normální člověk, ale zase na druhou stranu bych si přála mít život takový jako mám já. Je těžké se v tom vyznat. Jako dítě sem byla normalní přála jsem si být úspěšná, což se stalo, ale zase když už začínám stárnout a tak si přeju opak. Ale dokud budu mít zakázky na filmy a divadlo budu hrát jako o duši. Budu hrát tak, že mě budete mít všicni plné zuby''
Tohle to prozradila jednomu bulváru když bylo jejímu synovi 2 roky. "Měla namále a málem se nám rozpadla rodina protože byla protivná a věčně nervózní a přitom ji jako jediné zajímalo tak akorát natáčení filmu a zkoušky." Porozradil tentokrát její manžel.

No,věříte,že by tohle Don řekl??Když sem si to četla poprvé dostala brutální záchvat smíchu!!:DD

Meryl žádají fanoušci o její ruku i v 60!

14. března 2010 v 7:54 | elba

Letos, skoro všude na filmových představeních, na nákupech a v parcích a tak dále fanoušci žádali někteří jedinci Meryl o ruku. Prý jim nevadí věkový rozdíl ale že stačí ta láska kterou k Meryl cítí. Meryl je z toho vždy zmatená, protože nechápe ty lidi, vlastně o co jim jde. Přemýšlela, a pak řekla, že ji jako první napadly peníze, pak to že je slavná a že se ti lidé můžou proslavit a tak. V časopise popisovala že to jsou hlavně mladíci a pak i muži ve středním věku a dokonce jeden pán z domova důchodců kterému bylo 84 let, dokonce měla strach mu říct ne, protože byl slabý na srdce a tak mu řekla že pokud bude příští život tak možná ano. Dokonce o ruku nežádali jen muži, ale i dokonce ženy a dokonce ne jednou!!! Nejmíň pětkrát, a u mužů si to ani nepamatuje. Když začala hrát ve filmech a pak v divadlech tak si nikdo nevšímal jestli je krásná, nebo ne. Lidé si začali všímat že je krásná až po filmu Manhattan, pak začala být velmi populární a začala se lidem dostávat do srdcí.

zdroj: marylouisestreep14.blog.cz

Hlasujte,zajímá mě váš názor..!

12. března 2010 v 20:24 | elba
možná vám to přijde trochu ujetý,ale mě by to vážně zajímalo,jak tenhle den prožívá..!Hlavně si o mě proboha nemyslete,že sem nějakej úchyl,kterej se v tomhle totálně vyžívá!!PROSÍÍM!!:(:D

32 let!

12. března 2010 v 7:23 | elba
Dnes je 32leté výročí úmrtí Merylina ,,dávného''(když to tak řeknu)snoubence Johna
Cazaleho.Tady máte jeho životopis...

americký herec, který během své kariéry vytvořil role sice v malém počtu filmů, avšak byly to filmy velice významné (Kmotr, Kmotr II, Rozhovor, Psí odpoledne či Lovec jelenů).
John Cazale se narodil v roce 1935 v Bostonu. Navštěvoval postupovou školu ve městě Williamstown ve státě Massachusetts. Ta se snažila své studenty naučit být sami sebou, než by se měli držet nějakých oficiálních a zaběhnutých směrnicí. John se zajímal pouze o herectví. Po této škole navštěvoval liberální herecké kursy na Oberlin College v Ohiu. Odtud přešel do Charles Playhouse na Bostonské univerzitě. V roce 1962 zavítal do New Yorku.
Zde pracoval jako herec v komparsu a nebo vytvářel drobné roličky. Aby v pořádku splácel nájem a jedl pravidelně, musel vykonávat různá zaměstnání. Živil se jako taxikář, krátkodobě vařil, či získal místo poslíčka ve společnosti Standard Oil. Zde se setkal s další ctižádostivým hercem - Al Pacinem.
Žili spolu v obecním domě v Provincetownu ve státě Massachusetts. Cazale i Pacino spolu hráli ve hře Israela Horovitze "The Indian Wants the Bronx". V roce 1968 byla produkce přenesena na Off Broadway. Oba herci vyhráli ceny Obies. Po obdržení této ceny pracoval v show "Line", nejprve v Off Broadway v kavárně La Mama a později v divadle Theatre de Lys. Opět vyhrál cenu Obie.
Svůj filmový debut si odbyl v kratičkém snímku režiséra Marvina Starkmana Americká cesta (The American Way, 1962). Film byl promítán v roce 1965 na festivalu v Bergamu. O několik let později jej režisér Francis Ford Coppola obsadil do slavného filmu Kmotr. Vytvořil zde postavu Freda, druhorozeného syna Dona Corleona.
Ve druhém pokračování je Fredo osudovou postavou příběhu. Fredo se v něm spojuje bezděčně s nepřáteli rodiny Corleonů. Dochází k rozkmotření mezi ním a Michaelem a nakonec je zavražděn.
V roce 1975 přišla role v dalším vynikajícím filmu. Sidney Lumet jej obsadil do kriminálního dramatu Psí odpoledne (Dog afternoon).
Po návratu na jeviště v roce 1976 vytvořil postavu Anděla v Shakespeareově hře Oko za oko (Measure for measure). V této době se zamiloval do své méně známé 27leté kolegyně Meryl Streepové.
Spolu s ní a s hercem Robertem de Niro se objevil ve svém posledním snímku, válečné drama, Lovci jelenů (The Deer Hunter). Během filmování se Cazale cítil stále unavený a letargický. Meryl jej donutila navštívit lékaře. Diagnóza zněla - nevyléčitelná rakovina kostí. Byl to šok. Cazale se rozhodl, že bude zápasit o naději. Režisér Cimono čelil silnému tlaku při natáčení filmu Lovci jelenů, aby Johna Cazaleho nahradil někým jiným.
John Cazale nakonec svému onemocnění 12. 3. 1978 podlehl. Po boku měl svoji milovanou Meril Streepovou. Film Lovec jelenů přišel do kin až devět měsíců po jeho smrti. Kolegové o něm říkali, že by si Oscara plně zasloužil i posmrtně. Byl všemi považován za nesobeckého umělce.

...S Meryl Streep byl zasnoubený a strašně si spolu chtěli zahrát ve filmu. V roce 1977 se jim splnil sen a kamera je snímá ve filmu Lovec Jelenů. Film ale John Cazale točí v bolestech a 12.3.1978 umírá na rakovinu kostí. Nejlepší kamarád Johna Al Pacino řekl k Johnovému vztahu s Meryl: "Nikdy jsem neviděl Johna tak šťastného a sledovat Meryl jak prožívá lásku k tomuto člověku bylo ohromující." Tuhle větu mám strašně moc ráda. Vždy když ji píšu nebo ji slyším nebo jí řeknu naskočí mi husina. =) John byl opravdu milý chlap a Meryl ho z celého srdce milovala. Je mi to šíleně líto, že takhle skončil. Ale, protože Meryl miloval seslal jí jejího ninějšího manžela Dona Gummera. Jsem si jistá, že Meryl na Johna vzpomíná s láskou.

Vzpomínáme na tebe Johne.
Děkuju za tuto informaci a hlavně za tuto úžasnou větu!Myslím,že Meryl ho milovala strašně moc!:'-(:-) Zdroj informace: meryl1.blog.cz

Film s Meryl

11. března 2010 v 7:03
Už dneska! Meryl bude v televizi s filmem Zítra nehrajeme! tak koukejte koukat:)
Odvísílá se to pna prgramu čt2 ve 21:45.

OSCARS 2010

8. března 2010 v 14:33 | bestmeryl |  Meryl Streep
A je to tu! Předávání Oscarů 2010!!!!dala bych sem všechny nominace a výsledky, ale vím že vás zajímá jen jedna! :)

Herečka v hlavní roli:

nominace je zde:
Sandra Bullock in "The Blind Side"
Helen Mirren in "The Last Station"
Carey Mulligan in "An Education"
Gabourey Sidibe in "Precious: Based on the Novel 'Push' by Sapphire"
Meryl Streep in "Julie & Julia"

Ale vítěz může být jen jeden!
Kdo jte se včera v noci díval na přímý přenos v televizi nebo na internetu víte, že naše STAR Oscara nevyhrála!!!:(:(:(:(. Já jsem se v noci nedívala a když jsem ráno zjistila tuhle zprávu nebyla jsem ani překvapená, protože jsme to všichni mohli tušit že cenu nedostane.Samozdřejmě jako každý jsem byla zase (už po několikáté) zklamaná ikdyž jsem to věděla.

Držíme palce do dalších Oscarů a jiných cen.
Snad to už vyjde!!

Byl zde i Merylin bratr Harry Streep,který seděl vedle ní.:) tady jejich fotečky..:)